reklamı kapat

Bittrex’te Hüsran: IEO İptal Edildi

Bittrex RAID (XRD) token satışını iptal etti.
14 Mart 2019
  • Kartal ParıltıKartal Parıltı

Malta merkezli kripto para borsası Bittrex RAID (XRD) için düzenleyeceği IEO’yu (ICO yerine bu isim verilmiş) iptal etti.

RAID Token Satışı

Borsanın açıklamasına göre RAID’in son dakikada yaptığı büyük değişikliklerden dolayı iptal kararı alındı. Bittrex güven ve dürüstlüğün kendileri için önemli olduğunu belirtti ve kullanıcılarından özür diledi. Yakın zamanda daha kapsamlı bir açıklamanın yapılacağı eklendi.

RAID Blockchain tabanlı veri sağlayıcı olarak tanımlanıyor. RAID’in XRD token satışı gerçekleşseydi Bittrex’in ilk token satışı olacaktı. Bittrex bu alanda Binance Launchpad’e rakip olabilirdi. Token satışı salı günü duyurulmuştu. Duyuruda Bittrex CEO’su Bill Shihara sektöre düzenlenmiş token satışı sunmak istediklerini ve Blockchain’i ileriye taşımak istediklerini ifade etmişti.


Ortaklık Bozuldu

Yakın zamanda RAID’in oyun verisi analizi platformu OP.GG ile ortaklık anlaşması sona erdi. RAID’in OP.GG anlaşması iş modeli için kritik bir öneme sahipti. Bittrex’in iptal kararı bu ortaklığın bozulmasından dolayı verildi.

Bittrex’ten bir sözcü Crypto Briefing’e yaptığı açıklamada OP.GG’nin RAID’in en büyük onaylayıcısı olduğunu bu yüzden ortaklığın bozulmasından dolayı anında IEO’nun iptal kararını aldıklarını ifade etti. Bittrex yeni bir IEO yapacağına dair bir açıklama yapmadı.

Kaynak: Crypto Briefing

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.