reklamı kapat

Kredi Kartı ile Bitcoin Alınabilecek Siteler

Türkiye'den kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak mümkün mü? Bu yazımızda bu soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.
05:00
5 Mayıs 2020

Geleneksel finansal sistem karşısında kullanıcılarına finansal özgürlük vadeden kripto paralar her geçen gün benimsenme oranını artırıyor. Bu yeni varlık sınıfı gün geçtikçe gündelik hayatlarımıza daha fazla entegre oluyor, yayılıyor. Bu gelişimin de etkisiyle kripto para satın alma olanakları eskiye nazaran oldukça artmış bir durumda. Coinmama kullanıcılara coin ve kripto para satın alma imkanı veren platformlardan belirli özellikleriyle ayrılıyor. Bu yazımızda; kredi kartı ile bitcoin alınan siteler, kredi kartı ile bitcoin alma onaysız, kredi kartı ile xrp alma, sanal kart ile bitcoin almak gibi kavramlara değiniyoruz.

Kredi Kartı ile Bitcoin Alımı

Coinmama platformunu kullanıcılarına finansal hizmetler sunan bir internet sitesi olarak tanımlamak yanlış olmaz. Dileyen her kullanıcı bu platformdan faydalanarak dünyanın her yerinden kripto para satın alabiliyor. Üstelik Coinmama’nın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanan kullanıcılar hızlı, güvenli, kolay ve düşük masraflı bir satın alma sürecinin keyfini çıkarıyor.

Kredi Kartı ile BTC Alma

Coinmama ekibi gelecekte kripto paraların hakimiyeti altında bulunan bir ekonomiye sahip olacağımıza yürekten inanıyor. Ekip gelecekte herhangi bir aracıya ya da günümüz küresel finansal sisteminin dayattığı zorluklara yer olmadığının oldukça farkında.

Bu farkındalıkla hareket eden ekip 2013 yılından beridir sürdürdüğü çalışmalar neticesinde şimdiki Coinmama platformunu işletiyor. Platformdan kripto para satın almak isteyen bir kullanıcı herhangi bir aracıya ücret ödemek zorunda kalmıyor. Coinmama kendi kripto para varlıklarını kullanarak hizmetlerini gerçekleştiren bir yapıya göre tasarlandı.

Kredi Kartıyla Ethereum Almak

Coinmama platformu Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere birçok kripto parayı satın almanın en kolay yolunu sunuyor. Platformdan kripto para satın almak için öncelikle bir hesap açmanız gerekiyor. Ödeme yönteminizi tercih ettikten ve platformda gösterilen yönergeleri takip ettikten sonra satın almak istediğiniz kripto para miktarını girmeniz bekleniyor. İşlemi tamamlamak için tek yapmanız gereken şeyse “şimdi satın al” butonuna tıklamak. Hepsi bu.

Satın aldığınız kripto paranın gönderileceği adresi onaylamak için ekip size bir doğrulama email’i gönderiyor. Ödemeniz onaylanır onaylanmaz satın aldığınız kripto para cüzdanınıza aktarılıyor. Üstelik Coinmama ayrıcalıkları sayesinde platformdaki “hesabım” bölümünden emirlerinizin sürecini günün dilediğiniz saatinde takip edebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Kripto Para

Coinmama platformu BTC, ETH, BCH, LTC, ADA, XRP, QTUM ve ETC satın alınmasına olanak veriyor. Ekip bu listenin daha da genişletilmesi için var gücüyle çalıştığını ifade etti. Satın alma işleminin süresi tercih edilen kripto paranın ağ durumuna göre çeşitlilik gösterebilir. Ancak bu sürenin mevcut şartlara göre hemen her seçenek için oldukça kısa olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Dünyadaki hangi ülkede olursanız olun dilediğiniz itibari paraları kullanarak Coinmama platformu üzerinden kripto para satın alabilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca milyonlarca kullanıcıya hizmet vermiş Coinmama kripto para satın almanın en hızlı, güvenli ve kolay yolunu kullanıcılarıyla buluşturuyor. Diğer sitelerin aksine yüksek harcama limitine sahip kredi kartlarınızla coin satın almak mümkün. Üstelik özverili ekip sayesinde onaylanma süreçleri oldukça hızlı işliyor ve gereksiz bekleme süreleri ortadan kalkıyor.

Ekip platforma yeni kripto paraların eklenmesi için gerekli çalışmaları yürüttüğünü ifade etti. Şimdilik platformdan yalnızca kripto para satın almak mümkün olsa da gelecekte satma seçeneğinin de eklenmesi söz konusu hale gelebilir. Komisyon oranlarında yapılan %30 özel indirimden hemen faydalanmak için bu linki kullanabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  • Adil
    1 sene önce

    Verification sayfasına yönlendiriyor ve tc kimlik veya sürücü belgesi istiyor

    19