reklamı kapat

Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Alma

19 Aralık 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Kimlik Onayı Olmadan Dakikalar İçerisinde Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Al. Bitcoin nasıl alınır? Banka veya kredi kartıyla Bitcoin satın al. Kimliksiz Bitcoin satın alma siteleri 2019. Kimlik Onayı Olmadan Kredi kartı ile BTC almak. Kredi kartı ile Bitcoin Cash ve Ripple satın alma yolları nelerdir? Kredi kartı ile nasıl Ethereum satın alırım? Kredi kartı ile bitcoin alma 2019.. Kredi kartı ile nasıl Coin satın alınır? Kredi kartıyla kripto para satın almak..

Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay, güvenli ve ucuz yolunu sizler için inceliyoruz.. Bu yazıda öz olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek sitelerden bahsedeceğiz.

Cex.io  Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine 2013 yılından beri aracılık eden bir şirket. Bu site yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı kolaylaştırdı. Site içerisinde hesabınızı onaylattığınızda 1,000,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Hesabınız genellikle hızlı bir şekilde onaylanıyor. Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre ana amaç; diğer e-ticaret ürünleri gibi Bitcoin satın almayı da kolay hale getirmek. Cex.io Türkiye’de dahil olmak üzere şu anda 100’den fazla ülkede kullanılıyor. Cex.io’nun kullanılabildiği ülkelerde yaşayan Bitcoin meraklıları yalnızca bir kaç dakika içerisinde kredi kartı veya debit kartlarla online olarak site üzerinden Bitcoin satın alabilirler.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.