X


UNUS SED LEO Nedir?

UNUS SED LEO (LEO), Ethereum platformu üzerinde çalışan bir kripto para birimi token'idir.
10:00
6 Haziran 2020

UNUS SED LEO (LEO), Ethereum platformu üzerinde çalışan bir kripto para birimi token’idir. Bitfinex borsası LEO token’larını Mayıs 2019’da listeledi. Bitfinex LEO listelemesini “yeni bir dönüm noktası” olarak niteledi. Yazımızda UNUS SED LEO, Yeni kripto paralar, Yeni çıkan kripto paralar, LEO token kavramlarına değineceğiz.

Unus SED LEO Coin Nedir?

New York’ta kendisine karşı açılan davayla boğuşan borsa, başarılı bir şekilde özel bir token satışı düzenledi. Satış kampanyasında borsa yatırımcılarına LEO token’ları satıldı. Borsanın yeni yaptığı son açıklamaya göre kullanıcılar LEO token’larıyla Bitcoin, Ethereum, EOS, USDT Tether ve Amerikan dolarına karşı işlem yapabilecek. Medium postunda şu ifadeler geçiyor: Kullanıcılarımızın, personelimizin ve lehtarlarımızın desteği bizi hayatta tutuyor. UNUS SED LEO çağına hoş geldiniz.

LEOcoin Yorumları

Bitfinex düzenlediği satış kampanyasında 1 milyar dolar değerinde USDT Tether elde etti. Fonlama turuna kimin katıldığı henüz belli değil. Utoday’e göre Dong Zhao katkıda bulunanlar arasında olsa da ne kadar yatırım yaptığını açıklamadı. Bitfinex ise 1 ila 100 milyon dolar arası yatırımlar aldığını duyurdu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ünlü kripto para borsası Bitfinex, Crypto Capital’a 850 milyon dolar kaybettiği ve bunu stablecoin (sabit coin) Tether’ın yardımıyla maskelemeye çalıştığı ortaya çıktıktan sonra 1 milyar dolarlık bir IEO kampanyası düzenlemeye karar verdi.

Öyle görünüyor ki bu IEO’nun temel amacı, USDT Tether’dan kredi sınırını kaldırmak. Hal böyleyken fon toplama kampanyasının NYAG’den (New York State Attorney General) olumlu sinyal alıp almayacağını zaman gösterecek.

LEO Token Nereden Alınır?

Az sayıda borsada listelenen LEO ile yatırıma başlamak için 2013 yılından beri hizmet veren kripto para borsası Bitfinex‘i kullanabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar