reklamı kapat

Bitfinex Kripto Para Borsası İki Token’i Listeledi!

Bitfinex kripto para borsası OKEx'in iki token'ini listeledi.
11:00
13 Haziran 2019

12 Haziran tarihinde yapılan bir basın açıklamasına göre dünyanın en büyük ve popüler kripto para borsalarından birisi olan Bitfinex, başka bir popüler kripto para platformu OKEx‘in piyasaya sürdüğü iki token’i listeliyor.

Listelenen birinci kripto para birimi borsanın kendi hizmet token’i olan OKB ve ikinci kripto para birimi ise stablecoin USDK olarak açıklandı. Bitfinex konu hakkında yaptığı duyuruda yeni listelenen token’lerin ABD doları, Bitcoin (BTC), EOS, Tether (USDT) ve Ethereum (ETH) gibi işlem çiftlerine sahip olacağını belirtti.

OKB isimli hizmet token’i aslında Binance kripto para borsasının Binance Coin’i (BNB) gibi kullanılmakta ve kullanıcıların alım satım komisyonlarını ödemelerini ve buna benzer görevleri yerine getirmelerini sağlıyor. Bunun yanı sıra OKB ile OKEx’in token satış platformlarından birisi olan OK Jumpstart içerisindeki token’ler için kayıt da yapılabilmekte.

OKEx ve Bitfinex Ortaklığı

Aslında Bitfinex’in yaptığı bu hamle karşılıklı bir anlaşmaya dayanmakta. OKEx kripto para borsası da geçtiğimiz günlerde  Bitfinex’in borsa token’i olan UNUS SED LEO’yu listelemişti.

Bitfinex kripto para borsası geçtiğimiz günlerde birkaç saat kapalı kalması ile korku salmıştı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.