X


Bitcoin’in Düşüşünü Bilen Analistten Yeni Tahmin!

Bitcoin'in 6.500 dolara düşüşünü bilen analist 8.500 dolara çıkış sinyali verdi.
18:00
29 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) Kasım ayının başlarından beri oldukça dalgalı bir grafik çizmekte ve birçok kripto para analisti sert düşüşler ile yükselişleri tahmin etmekte zorlanıyor. Twitter üzerinde Velvet olarak bilinen analist ise BTC’nin sert düşüşünden yaklaşık iki hafta önce 6.500 dolara inişin olacağını belirterek, kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başardı.

Analist, ironi içeren en son tweet’inde ise Bitcoin’in yüzde 15 civarı yükseliş ile 8.600 dolar bölgesine kadar çıkabileceğinin altını çizdi.

İki Analistten Ortak Bitcoin Tahmini

Velvet’in grafiğindeki verilere bakıldığında Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda sıçrama yapıp önce 8.000, daha sonra da 8.500 dolara kadar çıkacağı görülmekte. Bunun yanı sıra dün konu hakkında benzer bir grafik yayınlayan George isimli kripto para analisti de Bitcoin fiyatının önümüzdeki hafta, geçtiğimiz haftalarda görülene benzer bir hareket çizeceğini vurgulamıştı.

Bitcoin geçtiğimiz haftalarda önce sert bir düşüş, sonra daha sert bir sıçrama yaşamış ve birçok yatırımcıyı şaşırtmıştı. BTC’nin iki analisti haklı çıkarıp çıkarmayacağını ise zaman gösterecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Abidin
    3 sene önce

    Acele etme dur bakalim nerdeymis 8500 gorelim 🙂 bu 5200 e kadar gitmezse gel yanima 🙂

    33