X


Bitcoinhaber.com Yayın Hayatına Başlıyor

09:57
10 Mart 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyada her geçen gün kripto para bilinirliği artarken Türkiye’de de Bitcoin ile ilgili girişimlerin sayısı yavaş da olsa artmaya devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Türkçe yayın yapan Bitcoinhaber.com açıldı. Coin-Turk ve Bitcoinhaber.net’den sonra yeni bir üye daha aramıza eklendi.

09 Mart 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan Bitcoinhaber.com sitesi Türkçe kaynak yaratma çalışmalarına başladı. Bitcoinhaber.com’a yayın hayatında başarılar diliyoruz ve aramıza hoş geldiniz diyoruz. En başta söylediğimiz gibi Türkçe yayın yapan siteleri bir rakipten daha çok bir yol arkadaşı olarak görüyoruz ve bu tarz girişimlerin giderek artmasını diliyoruz.

Yola çıktığımız ilk andan itibaren bakış açımız olan aşağıdaki düşünceleri tekrar paylaşmak isteriz:

“Unutmayın! Bu yeni dünyada, elini taşın altına koyan hiç kimse için rekabet zamanı değil! Canla ve başla çalışan bir topluluk olarak hepimiz tüm iyi niyetimizle eko sistemin gelişmesi için çalışmalıyız, birbirimizi desteklemeliyiz. Yapılan her güzel şey, hiçbir kaygı barındırmaksızın paylaşılmalıdır. Ancak böyle yaparsak Bitcoin’in ve yeni dünya eko sisteminin Türkiye’deki gelişmenin hızlanmasını, sağlamlaşmasını ve yaygınlaşmasını sağlayabiliriz.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar