X


Bitcoin ve Blockchain Teknolojileri Danışmanlığı Bitcoinadam.com Çalışmalarını Tüm Türkiye’ye Yayıyor

00:35
5 Nisan 2016

2016 yılında CoinTürk ekibi tarafından hayata geçirilen Bitcoin, kripto para ve blockchain teknolojileriyle ilgili danışmanlık girişimi Bitcoinadam.com Türkiye’ye kripto para teknolojilerini getirme hedefiyle büyümeye devam ediyor.

ba-logo

Temel hedefi; Blockchain teknolojileriyle ilgili farkındalığı arttırmak ve ülkemizdeki girişimcileri desteklemek olan; ayrıca, kurum ve kuruluşlar için eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Bitcoinadam.com, sektörde lider konumda yer alarak ses getirmeye devam ediyor..

Açıldığından bugüne kadar çok sayıda bireysel kullanıcıya danışmanlık hizmeti veren ve ayrıca konuyla ilgili kurum ve işletmelerle görüşen Bitcoinadam Türkiye’de bir ilk olarak göze çarpıyor.

CoinTürk’e konuşan Bitcoinadam yöneticilerinden Güvenç Koçkaya, girişimin başlangıcının henüz 2016 başları olmasına rağmen onlarca danışmanlık hizmetinin verildiğini belirterek; bunlar arasında yazılım geliştirme, Bitcoin borsalarında işlem yapma, Bitcoin ve Ethereum madenciliği teknik desteği ve yatırım portföy yönetimi gibi alanların olduğunu ifade ediyor.

Bitcoinadam’da CTO (Chief Technology Officer) olarak görev yapan Yiğit Demirel ise, bu zamana kadar kendilerine gelen tüm isteklerin cevaplandığını ve yüz yüze danışmanlığın dışında bir çok kullanıcıya e-posta ve telekonferans yoluyla hizmet verildiğinin altını çiziyor.

Bitcoinadam’la ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar