Binance’in Yeni Token Satışının Detayları Belli Oldu

Binance'in yeni ICO'su yaklaşıyor, FET token'larının BTT kadar ilgi çekmesi bekleniyor.
22:00
17 Şubat 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Binance platformunda Fetch.AI (FET) token satışı tarihi 25 Şubat olarak belirlendi. Satış 2 Mart’a kadar devam edecek ve FET token’ları sadece Binance Coin (BNB) ile satın alınabilecek. Detaylar Binance resmi sitesinden yayımlandı.

Fetch.AI Token Satışı

Düzenlenecek Token satışının detayları şöyle:

Oturum Zamanı: 25 Şubat saat 17:00 (TSİ) – 2 Mart saat 17:00 (TSİ)

Token adı: Fetch.AI, FET

Toplam arz: 1,152,997,575 FET

Binance Launchpad ile satılacak token miktarı: 69,204,152

Token fiyatı: 1 FET: 0,0867 dolar, fiyat BNB fiyatına göre satış gününde sabitlenecek.

Token satış biçimi: İlk gelen alır.

Tek kişinin alabileceği en fazla token: 3 bin dolar değerinde FET token’ı.

Desteklenen kripto paralar: Sadece BNB ile alım yapılacak.

BitTorrent Token Satışı

BitTorrent token (BTT) satışı birçok yatırımcıyı memnun etmemişti çünkü çok hızlı bitmişti. Binance CEO’sı satışın ardından yaptığı açıklamada daha kısa bile sürebileceğini söylemişti. Bu yüzden bir kişinin alabileceği token sayısını düşüreceklerini ekledi.

FET token satışının da BTT kadar ilgi çekeceği söylenebilir. Birçok yatırımcı BTT satışını kaçırdığını düşünüyor bu yüzden FET token satışına katılmak isteyebilirler. BTT ICO’nun ardından hemen Binance borsasında listelendi ve aniden yükselişe geçerek ICO fiyatının %600’üne kadar ulaştı. Ayrıca Binance topluluk fonlamasının oldukça başarılı olabileceğini de kanıtlamış oldu. Binance piyasada sahip olduğu güveni dolayısıyla en iyi seçenekleri sunacağına dair bir görüş oluşmuş olabilir. Diğer yandan Fetch’in projesi de makine öğrenimi, yapay zeka, çoklu yöneticili sistemler ve merkezsiz defter teknolojisiyle buluşturması dikkat çekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Maho
    4 sene önce

    Bu binance insanlara havayi satiyor bas bas sat oh ne ala bunlarin yuzunden Bitcoinde sonunda sifirlanacak. Mal bulmus magrib gibi hala ICO bu ne ya

    38