reklamı kapat

Binance’in Çok Beklenen Projesi Açıklandı!

Binance borsasının piyasaya süreceği yeni token hangisi?
13:49
5 Ağustos 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’in uzun bir süredir yeni IEO hazırlığında olduğu biliniyordu. Binance’in piyasaya sürdüğü IEO’ların neredeyse hepsinin ilk başta en az %100 artış getirmesi, bu IEO’nun da büyük bir merak oluşturmasını sağladı.

Binance’in kendi kripto para birimi Binance Coin de bu haberin öncesinde ve duyurunun açıklanması ile yükselişe geçerek 20 dolar seviyelerinden 23 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Binance’in Twitter hesabından yapılan açıklamada bu IEO’nun DeFi tabanlı olduğu belirtilmişti.

Binance’in yeni IEO’su: Sandbox

Bu da hem IEO hem de DeFi furyası nedeniyle projenin çok daha büyük bir beklenti oluşturmasını sağladı. Binance tarafından bugün yapılan açıklamada ilgili DeFi projesinin Sandbox olduğu belirtildi.

Toplamda 6 Ağustos tarihinden 13 Ağustos tarihine kadar yatırımcılara süre verilecek ve sahip olunan Binance Coin miktarına göre bilet alma fırsatı sunulacak. Toplamda 3 milyon dolar değerinde SAND satışa çıkartılacak ve bu toplam arzın %12’sine denk geliyor.

Çekiliş şeklinde yapılacak olan satışta sadece BNB ile katılım sağlanabilir ve her bir bilet başına 200 USD değerinde (yaklaşık 24.000 SAND) kazanılabiliyor. Binance‘in bu IEO’sunun başarılı olması durumunda ilerleyen tarihlerde birçok benzer DeFi IEO‘su görebiliriz. Bu da tamamen SAND token’ının satış bedeline bağlı gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.