X


Binance’de DeFi Çılgınlığı! İki Yeni Proje Daha Listelendi

Binance listelemelerde hız kesmiyor!
13:23
1 Eylül 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, son günlerin en çok konuşulan iki kripto para projesini listeleyerek DeFi çılgınlığa biraz daha odun atmış oldu. Değeri 36.000 doların üstüne çıkan Yearn Finance projesinin hard fork’u konumundaki DFI.Money (YFII) ve Sushi (SUSHI), Binance tarafından yeni listelenen kripto paralar oldu.

Binance’den SUSHI ve YFII Müjdesi

Sushi veya SushiSwap, aynı merkeziyetsiz kripto para borsası Uniswap gibi çalışıyor ve bunun şimdiden en büyük rakiplerinden birisi haline geldi. DFI.Money projesi ise ilk başlarda çok fazla tepki alsa da bunun devamında kabul gördü ve 10 dolar seviyelerinden 4.000 dolar seviyelerine kadar çıtı.

Sushi’nin sahip olduğu yol haritası ve borsa altyapısı, projenin daha fazla yükseleceğine işaret ediyor. Binance’in iki projeyi listelemesi ve bundan saatler önce OKEx kripto para borsasının da benzer bir haber vermesi de yükseliş sinyali olarak yorumlanabilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance‘in listelemesinden sonra SUSHI fiyatının 8 dolardan 11 dolara kadar çıktığı görülüyor. Listeleme TSİ 14.00’de gerçekleşecek ve o dakikalarda fiyat üzerinde ciddi bir düşüş veya yükseliş görülebilir.

DeFi projelerinin her zaman normal kripto para projelerine kıyasla riskli olduğu bilinmeli. Bu da şu an yaşanan rekor yükselişlerin, rekor düşüşlere de sahip olacağına işaret ediyor. Yatırımcıların hangi proje olursa olsun kendi araştırmalarını yapıp yatırım tercih etmeleri faydalarına olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar