reklamı kapat

Binance Yeni Platformunu Kullanıma Açtı

Binance'in yeni kripto para borsasının yeri belli oldu.
15:59
29 Temmuz 2020

Toplam ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, büyüme çalışmalarına son hız devam ediyor. Binance, dünyanın çeşitli yerlerinde kripto para borsalarını hizmete aldıktan sonra şimdi de Avustralya içerisinde yeni borsasını duyurdu.

Binance Avustralya Açıldı

Binance Australia isimli bu itibari para – kripto para borsasının ilk olarak Avustralya Dolarını destekleyeceği ifade edildi. Avustralya vatandaşları bundan sonra direkt olarak banka hesaplarından Binance platformuna itibari para yatırıp kripto para alım satımı yapabilecek.

Binance’i bankalarla entegre bir şekilde kullanmak isteyenlerin PayID isimli uygulamayı seçmesi gerektiği belirtiliyor. Binance tarafından açıklamada itibari para transferinin sıfır komisyon ile gerçekleştirilebileceği vurguladı. Konu hakkında açıklama yapan Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Avustralya’nın hem blockchain hem de kripto para sektöründe önde gelen ülkelerden olduğunu ifade etti.

CZ, Avustralya Doları tabanlı güvenli bir alım satım platformu kurarak genel olarak kripto para sektörünün tanınması için de önemli bir adım attıklarını ifade etti. Kripto paraların dünya çapında özgürlüğü arttıracağını ve ekonomik bağımlılığı azaltacağını vurgulayan CZ, yeni platformlar açmaya da devam edeceklerini ifade etti.

Binance‘in buna ek olarak Singapur, Kore, Uganda, Jersey ve ABD içerisinde de kripto para borsaları bulunuyor. Şirketin bundan sonra İngiltere içerisinde ek bir platform açacağı beklenmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.