Binance Yeni Bir Token Satışına Hazırlanıyor

Binance Lanchpad platformunda Fetch.AI token satışı 25 Şubat'ta gerçekleşecek.
12:00
5 Şubat 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para borsalarından Binance BTT ile gösterdiği satış başarısını yeni bir token satışıyla sürdürmek istiyor. Binance Launchpad’de Fetch.AI (FET) token’larının satış tarihi 25 Şubat olarak belirlendi.

Fetch.AI Token Satışı

Yatırımcılar Binance Coin BNB’nin fiyatını piyasanın genelinin aksine son 24 saatte %20’in üzerinde artırmış durumda. Bu artış yatırımcıların yeni token satışına dair beklentileri gösteriyor olabilir. Fetch.AI sözcüsüne göre BNB token’ları FET almak için kullanılabilecek tek token olacak.

Fetch.AI internet üzerinde otonom ekonomik işlemler gerçekleştirebilmek adına yapay zeka ve makine öğrenimini kullanıyor. Projenin geliştirdiği teknoloji bir nevi dijital oluşum, bu oluşum insan etkileşimi olmadan kendisini yönetebiliyor, cihaz, hizmet ya da kişileri yönlendirebiliyor. Otonom oluşumların kullanılabileceği alanlardan birisi havacılık, sözcünün açıklamasına göre geliştirilen teknoloji dinamik ve kendi kendine çok kipli yolculukları planlayabilecek.

Proje ana ağını bu yılın sonunda başlatmayı hedefliyor. Zamanı geldiğinde Ethereum tabanlı token’lar Fetch.AI’ın ana ağına geçirilecek. Token satışının başlangıçta geçen yıl yapılması planlanmıştı ancak piyasa koşullarından dolayı vazgeçildi. Fetch.AI geçen yaz özel bir satışta 15 milyon dolar toplamıştı.

Birçok Binance takipçisi 1 kişi tarafından alınabilecek en fazla token miktarının düşürülmesini talep etti. Henüz token sınırı belli olmasa da Binance BTT satışının ardından ders çıkardığını duyurdu.

Kredi Kartı İle Bitcoin Alımı

Geçtiğimiz günlerde Binance debit ve kredi kartlarıyla borsa üzerinden kripto para alımasını sağlayabilecek bir adım attı. Böylece geleneksel yatırımcıların kripto para alınana girerken karşılaştıkları engellerden bir tanesi daha ortadan kaldırılmış oldu. Binance CEO’su olabilecek en güvenli ve hızlı şekilde kripto para alınmasını sağlayacaklarını ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar