reklamı kapat

Binance ve OKEx’ten Ethereum Classic’e Destek Mesajı!

Binance ve OKEx, Ethereum Classic'in hard fork'unu destekleyecek.
09:00
11 Eylül 2019

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum‘un (ETH) klasik versiyonu olarak da anılan Ethereum Classic (ETC), geçtiğimiz Haziran ayında yaptığı bir duyuru ile Atlantis isimli hard fork’unun test aşamasına geçtiğini vurgulamıştı. Şimdi ise söz konusu hard fork’un 11 ile 13 eylül arasında gerçekleşmesi bekleniyor ve geliştirici ekibi blok olarak 8.772,000’ı belirledi.

ETC’nin hard  fork’u on adet Ethereum Classic Geliştirme Protokolünün yanı sıra ”eski kardeşler” Ethereum ve Ethereum klasiği bir araya getirip iş birliği arasında çalışmayı sağlamayı hedefliyor. Atlantis hard fork’u bütün bunlara ek olarak ağın güvenlik önlemlerini de ciddi bir şekilde arttıracak.

Ethereum Classic Ağustos ayında yaşadığı düşüşten sonra yakın zamanda toparlanma emareleri göstermeye başladı ve bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 6,51 dolardan işlem görmekte.

Binance ve OKEx Desteği

Dünyanın en büyük iki kripto para borsası konumunda olan Binance ve OKEx de yaklaşan Atlantis hard fork’unu destekleyeceklerini açıkladılar. Malta merkezli kripto para borsası Binance attığı bir tweet ve blog gönderisi ile ETC yatırma ve çekme işlemlerinin, 8.772,000 numaralı bloğa ulaşır ulaşmaz askıa alınacağını ancak bunun ETC alım satım işlemlerini etkilemeyeceğini ifade etti.

 OKEx de 11 Eylül tarihinde ETC çekme ve yatırma işlemlerini askıya alıp ağ stabil hale gelince bunu devam ettirecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun