X


Binance ve Bithumb Yeni Listelemeler Yaptı

Waves ve LINK Bithumb'da listelendi ve Binance TRX/BNB çiftini listeledi.
21:00
19 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bithumb ve Binance yeni listelemelerini duyurdu. Bithumb ChainLink (LINK) ve Waves’i listesine katarken, Binance TRX/BNB çiftini listeledi.

Kripto paraların yeni borsalarda listelenmesi kripto paralar ve borsalar adına önemli bir gelişme sayılabilir. Kripto paralar daha çok yatırımcıya ulaşmış olur ve daha aktif hale gelir. Aynı zamanda borsalar daha fazla trafik çeker ve müşterilerine geniş yelpazede coin’leri sunma fırsatı yakalar.

Bithumb tarafından yapılan duyuruya göre Waves ve LINK bugün içerisinde işlem görmeye başlayacak. İki kripto para da günlük 400 milyon dolar işlem hacmi bulunan bir borsada listelenmiş olacak. Kripto paraların likidite kazanması ve daha dengeli hale gelmesi açısından iyi bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz.

Listelenme haberleri etkilerini çabuk gösterdi ve iki kripto paranın da değeri gün içerisinde yükselmeye başladı. Bu yazının yazıldığı sıralarda Waves 2,24 dolardan, LINK ise 0,321 dolardan işlem görüyor. Ayı sezonunda biraz olsun değer kazanmak adına iki kripto para da bu durumdan faydalanmış oldu.

Diğer yandan Binance yeni çifti TRX/BNB’yi duyurdu. Duyuruya göre TRX bugün listelendi ve işlem görmeye başladı. Bu haber Bitfinex’in TRX/USD çiftini eklemesinden birkaç gün sonra geldi. TRX yatırımcılarının böylece farklı borsalardan TRX’e ulaşımları kolaylaşmış oldu. Ayrıca TRX 97 milyon dolar değerindeki TRX token’ını yaktıktan hemen sonra KuCoin’de de listelendi. TRX piyasa değeri bakımından 13. sırada, BNB ise 17. sırada bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar