X

Binance OCO Emir Türünü Platformuna Ekledi

Binance borsası bir emir türünü daha platformuna ekledi...
15:30
22 Ağustos 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance bugün resmi web sitesi üzerinden yaptığı bir duyuru ile OCO emir türünü platformuna eklediğini duyurdu.

Borsa yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Binance, web işlem arayüzünden OCO (Diğerini İptal Et) emir türüne ulaşılabilir. PC ve App kullanıcıları ileriki bir tarihte etkinleştirilecek olan OCO emirlerine ulaşabilecekler.

İçerik Rehberi

OCO Emir Nedir?

One Cancels the Other ya da Order Cancels Order olarak bilinen ve “Diğerini İptal Et” olarak tanımlayabileceğimiz bir işlem türüdür. OCO emirler, iki limit veya stop emrinin kombinasyonudur. Platforma iki tane fiyat ve zamanı belli limit emri girilir. İşlem emirlerinden bir tanesi devreye girince diğeri iptal olur. Eğer fiyatın ne yönde gideceğini tahmin edemiyorsanız piyasanın iki tarafına da işlem emri koymak için bu emri kullanabilirsiniz.

Binance OCO emirlerinin nasıl kullanılacağı ile ilgili de kullanıcılarına bir kılavuz sunuyor. Kılavuza buradan ulaşabilirsiniz…

Binance resmi Twitter hesabından konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise, “OCO ile hem yüksek fiyatları yakalayın hem de keskin düşüşlerden kaçın” ifadelerini kullandı…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar