Binance Launchpad’de Yeni Bir Token Satışı Başlıyor!

Harmony Token satışları 19 Mayıs’ta Binance Launchpad’de başlıyor…
12:47
17 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bundan on gün önce saldırıya uğrayan Binance, saldırının ardından büyük bir sistem bakımına girdi. İki gün önce başarılı bir şekilde bakımı ve güncellemeyi tamamlayan borsa yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Binance’in Duyrusu

Binance dün hem resmi Twitter hesabından hem de web sitesi üzerinden yaptığı duyuruyla Binance Launchpad’de yeni bir token satışı başlayacağını açıkladı.

Dünyanın en büyük borsaları arasında yer alan Binance, Harmony Token satışının 19 Mayıs 2019’da 23:59’da (UTC) başlayacağını kullanıcılarıyla paylaştı. Ayrıca yapılan duyuruya göre, satışlar bir çekiliş tarzında gerçekleşecek ve kullanıcılar BNB bakiyeleriyle kayıt yaptırabilecek.

Binance, bu satış için iki önemli kural belirlediklerini açıkladılar:

  • Hisse süresi boyunca her hesaptaki ortalama BNB varlığı hesaplanacak. Bu hesaplama yedi gün boyunca her gün 23:59’daki (UTC) BNB bakiyelerinin ortalaması üzerinden yapılacak. (Borsa hesaplamanın detaylarını web sitesinde ayrıntılı olarak paylaşıyor.)
  • Kullanıcılar bilet talep süresinin sonuna kadar istedikleri zaman Token Satın Alma Sözleşmesini imzalayabilecek.

Token satış detaylarına buradan ulaşabilirsiniz…

Harmony Token (ONE)

Binance, Binance Research’te Harmony hakkında detaylı bilgileri de paylaşıyor. Yapılan açıklamalarda Harmony, paylaşım ve eşler arası ağ oluşturmada önemli yeniliklere sahip hızlı ve güvenilir Blockchain ağı olarak tanımlanıyor. Ayrıca ağ iletişimi sayesinde uygun çapraz yönlendirmeler ve hızlı blok yayılımı sağlandığının da altı çiziliyor.

Öte yandan 12 kişilik uzman bir ekip tarafından geliştirilen Harmony; Google, Apple ve Amazon’dan 7 mühendis ve doktora derecesi olan iki uzmanla çalıştıklarını belirtiyor.

Bunların yanında Harmony, işletmelere enerji kredileri ve değiştirilmesi mümkün olmayan varlıklar konusunda geri ödenebilir token’larla piyasa oluşturma imkanı sunuyor. Ayrıca bunu yaparken tüketici gizliliğini koruyor ve veri paylaşımı için herhangi bir bilgi talep etmiyor.

Harmony token’la ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar