X

Binance Kullanıcılara Yeni Müjdesini Verdi!

Binance'in yeni projesi belli oldu.
18:47
14 Eylül 2020

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Binance, Bella Protocol’den sonra yeni bir müjde daha paylaştı. Bilindiği üzere Binance bundan kısa bir süre önce merkeziyetsiz finans sektörüne girdi ve Binance Launchpool’u tanıttı.

Likidite havuzu olan Launchpool, buraya para yatıran kullanıcıların belirli oranda başka token’ları kazanabilmesini yani yield farming yapabilmesini sağlıyor. Binance Launchpool’un ilk projesi BELLA olarak duyurulmuştu. Şimdi ise yeni bir kripto para duyurusu yapıldı.

Binance Bu Sefer WING’i Duyurdu

Binance CEO’su ve resmi Binance hesabı tarafından paylaşılan gönderiye göre Wing Finance (WING), BELLA’dan sonraki proje oldu. Launchpool’a fon yatırmaya devam edenlerin hem BELLA, hem de WING kazanabileceği vurgulandı. İki kripto para birimi de henüz Binance üzerinde listelenmedi ve bunların birim fiyatı bilinmiyor.

Ancak hem BELLA hem de WING’e olan yoğun ilgi, Binance Coin fiyatının artmasını sağladı. Yatırımcıların bunları kazanabilmek için BNB veya BUSD gibi Binance tabanlı kripto paraları yatırmaları gerekiyor ve bu etki bile aslında BELLA ile WING fiyatının ne denli yüksek açılabileceğini göstermekte.

Binance’in yeni projesine olan bu ilgi aynı zamanda BNB için de fiyat yükselişi anlamına geliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar