reklamı kapat

Binance Kripto Para Borsasından Önemli ‘Transfer’

Binance, eski NBA ve Dell yöneticisini ekibine kattı.
08:00
7 Haziran 2019
  • Ahmet BalıkesirliAhmet Balıkesirli

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Binance, 5 Haziran tarihinde yaptığı bir basın açıklaması ile Dell ve Amerikan Basketbol Ligi‘nin (NBA) eski stratejik yöneticisini ekibine kattığını duyurdu.

Eski NBA Yöneticisi Binance’ye Geçiş Yaptı

Binance’nin yeni stratejiden sorumlu yöneticisi olarak işe başlayacak olan Gin Chao, kurumun küresel stratejisini geliştirmenin yanı sıra kurumsal gelişim, girişime dair yatırımlar ve yasal departmanına da liderlik edecek. Chao’nun sorumlulukları arasında bütün bunlara ek olarak yeni işe alımlar ile departmanlar arası köprüler kurmak ve iş birliğini arttırmak da yer alıyor.

Chao, yeni fırsatlar bulma görevi kapsamında Binance’nin ortakları için yeni iş olanakları keşfetme görevini ve bunun yanı sıra Binance’nin risk sermayesi kolu veya araştırma geliştirme birimi Binance Labs gibi ayrı alanları için yeni stratejiler üretme görevini de yerine getirecek.

Binance Gelişmeleri Hız Kesmeden Sürdürüyor

Binance özellikle 2019 yılının başlarından beri inanılmaz bir geliştirme sürecine giriş yaptı ve bu süreç hala tamamlanmış sayılmaz. İlk olarak Binance Launchpad ile IEO furyasını başlatan borsa, daha sonra kendi blockchain ağı olan Binance Chain’i piyasaya sürdü. Bunlarla da yetinmeyen Changpeng Zhao, merkeziyetsiz kripto para borsası Binance DEX’i tanıttı ve son olarak da oldukça popüler bir araç olan marjin işlemleri borsaya getireceğini ilk ağızdan açıkladı. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.