reklamı kapat

Binance Futures 200.000 USDT Dağıtıyor

Binance’in yeni platformu hoşgeldin bonusu kapsamında 200.000 USDT dağıtacak...
11:43
21 Eylül 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in vadeli işlem platformu Binance Futures’ı piyasaya sürdüğünü bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Hoşgeldin Bonusu

Binance dün resmi web sitesi üzerinden yaptığı bir açıklamayla Binance Future platformunda 200.000 USDT’lik hoşgeldin bonusu dağıtacağını belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

Binance olarak Binance Futures’ın yeni kullanıcıları için hoşgeldin bonusu olarak toplam 200.000 USDT vereceğimizi bildirmekten heyecan duyuyoruz.

Yapılan açıklamalara göre hesabını 21.09.2019 tarihi ve 04:00 AM (UTC) saati itibariyle aktif hale getiren kullanıcılar hoşgeldin bonusu için uygun olacak.

Binance Futures’a ilk kayıt olan kullanıcılar hesaplarına 10 USDT aktardıkları zaman 10 USDT’de platform hoşgeldin bonusu verecek. Ayrıca 500 USDT’lik ikinci net transferde kullanıcılar bir 10 USDT daha kazanabilecek.

Yapılan açıklamalara göre hoşgeldin bonusları her yeni kullanıcı kayıt olup net 10 USDT transferi gerçekleştirdikten sonra hesaplara tanımlanacak ve belirlenen miktar bitene kadar dağıtım işlemi devam edecek.

Bunların yanında hoşgeldin bonusları platformda vadeli işlemler için de kullanılabilecek ve kullanıcılar vadeli işlemlerden kazanılan karı geri çekebilecek ya da devredebilecek. Ancak hoşgeldin bonusları yalnızca Binance Futures platformunda kullanılabilecek ve borsanın diğer platformlarına aktarılamayacak.

Hoşgeldin bonusuyla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun