Binance Duyurdu, Tron (TRX) Yükselişe Geçti!

Binance Futures, TRX/USDT işlem çiftini duyurdu.
20:00
14 Ocak 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para borsalarından Binance geçtiğimiz haftalarda önde gelen altcoin’ler için birbiri ardına güzel haberler verdi. XRP, Litecoin (LTC) ve EOS gibi önemli kripto paraları Binance Futures üzerinde 75 kata kadar kaldıraç seçeneği ile listeleyen Binance’in sıradaki hamlesi ise Tron‘a (TRX) yönelik oldu.

Tron Top 10’a Girebilecek Mi?

Binance tarafından yapılan açıklamada, TRX/USDT işlem çiftinin 15 Ocak tarihi ve Türkiye Saati ile 08.00 itibariyle işleme açılacağı vurgulandı. Daha önce özellikle XRP fiyatında manipülasyon yapılmasına olanak sağlaması nedeniyle tepki çeken Binance, bu sefer duruma karşı önlem aldı. Binance piyasa manipülasyonunu engellemek için alım satım işlemi başladıktan sonra ilk 15 dakika içerisinde işlemlerin oranına +%1 şeklinde limit getirdi.

Binance ciddi artışlara veya düşüşlere karşı önlem alsa da, TRX şimdiden ciddi bir artış elde etmişte benziyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %8,5’lik bir yükseliş yakalayan TRX, Cardano’yu geçerek en büyük 11. kripto para birimi oldu. Tron’un Monero’yu (XMR) da geride bırakıp top 10’a yeniden girmesi ise Justin Sun’ın kutlama yapmasına sebep olabilir.

Aslında Justin Sun son haftalarda TRX fiyatını arttırmak için elinden geleni ardına koymuyor. Tron ağına gizlilik özelliği geleceğini açıklayan Sun, o tarihlerde istediği yükselişi ise elde edememişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar