reklamı kapat

Binance Borsasında Veri Sızıntısı Mı Var? Changpeng Zhao Yanıtladı!

Binance borsasındaki veri sızıntısı iddiasına Changpeng Zhao'dan yanıt geldi.
12:00
7 Ağustos 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance uzunca bir süredir veri sızıntısı olduğu iddiaları ile anılmakta ve sosyal medya üzerinden birçok kişi hackerların borsa kullanıcılarının gizli verilerine ulaştığını öne sürmekte. Hackerların eriştiği bilgiler arasında kullanıcı adı, onay için gereken fotoğraf ve bunun gibi kişisel bilgilerin yer aldığı  vurgulanmakta.

Binance CEO’su Changpeng Zhao ise iddialara oldukça sert bir şekilde yanıt verdi ve bunun FUD olduğunu belirtti.

Binance Sızıntılarla Gündeme Gelmeye Başladı

Andrew isimli Twitter kullanıcısı ise söz konusu gönderinin altına özellikle 23 ve 24 Şubat 2018 tarihlerinde kayıt yaptırmış kullanıcıların verilerinin Telegram gruplarında gezdiğini vurgulasa da, CZ bunun ”eski bir haber” olduğunu dile getirdi.

Bundan birkaç ay öncesine kadar hacklenmeyen nadir borsalardan birisi unvanını taşıyan Binance ne yazık ki hackerların saldırısına uğramış ve bu unvanını kaybetmişti. Binance’nin 40 milyon dolar değerinde Bitcoin kaybetmesinin piyasayı çok sert bir şekilde etkileyeceği düşünülse de, borsa bunu inanılmaz bir profesyonellik ile toparlamayı başarmıştı

CZ bunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada altcoin sezonunun geleceği konusunda ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermişti. Ünlü CEO bu seferki altcoin sezonunun diğerinden çok daha farklı olduğunu vurguladı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun