reklamı kapat

Binance 8 Saat Kapalı Kalacağını Açıkladı!

Binance kripto para borsası yarın 8 saat kapalı kalacak.
12:00
14 Ağustos 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumunda olan Binance, resmi Twitter hesabından yeni yayınladığı bir duyuru ile 15 Ağustos 2019 tarihinde toplamda 6 ile 8 saat arasında kapalı kalacağını ve bu sürede platformu bakıma sokacaklarını açıkladı.

Binance Yarın Kapalı Olacak

Ünlü kripto para borsası Türkiye Saati ile yarın 05.00’de bakıma başlayacak ve söz konusu güncelleme  tahmini olarak 6 veya 8 saat sürecek. Binance konu hakkında yaptığı bildirinin devamında özellikle eşleştirme motoru, API ve WebSocket performans optimizasyonları yapılacağı ve güncellemenin bunlara yoğunlaşacağı bilgisini paylaştı.

Borsa bunun yanı sıra yeni bir emir tipi olan ve temelde iki farklı piyasa emri girmeyi sağlayan OCO’nun platforma getirileceğini de duyurdu. Borsa bakım süresi esnasında bütün para çekme, yatırma ve alım satım işlemlerini askıya alacak. Güncelleme başlamadan önce tamamlanmamış olan para yatırma işlemleri güncelleme bittikten sonra hesaba geçecek.

Binance güncelleme esnasında oluşan fiyat farklarından müşterilerin mağdur olmaması için güncelleme tamamlanır tamamlanmaz 30 dakikalık bir emir iptal, para yatırma veya çekme süresi sunacak.

Aslında Binance’nin yanı sıra başka bir devasa kripto para platformu olan Kraken de dün hem internet sitesi hem de API tabanlı sıkıntılar yaşamıştı. Birçok kullanıcı Kraken’e saatlerce ulaşamadığını rapor edince borsa olaya el koydu ve yapılan yaklaşık dört saatlik güncelleme sonrasında site yeniden kullanıma açıldı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.