reklamı kapat

Band Protocol Nereden Alınır?

BAND Protocol nedir ve nasıl alınır?
19:11
6 Ekim 2020

BAND Protocol, aynı Chainlink gibi DeFi uygulamalarına Oracle hizmeti sağlayan bir kripto para projesidir. Blockchain ağları arası veri aktarımı sağlayan Band Protocol, bunun yanı sıra akıllı kontratlara gerçek dünyaya ait veriler sunup API desteği verir. Özellikle DeFi patlaması ile birçok merkeziyetsiz kripto para borsasının ve projesinin piyasaya sürüldüğü şu günlerde akıllı kontratlara doğru ve kusursuz veri aktarılması büyük bir önem taşıyor. Bu da verilerin güvenliği ve doğruluğu konusunda öne çıkan BAND  Protocol gibi projelerin fiyat açısından da rekor kırmasını sağlıyor.

BAND Protocol Nedir?

BAND Protocol’ün arkasındaki geliştiriciler şu an kripto para piyasasındaki iki önemli soruna çözüm getirmeyi hedeflemekte ve bunların birincisi merkeziyetsiz finans uygulamalarının güvenilir veriye ulaşabilmesi iken ikincisi blockchain ağlarının en büyük sorunu ölçeklenebilirliğin çözülmesi olarak bilinmekte.

BAND Protocol sayesinde DeFi gibi akıllı kontrat tabanlı uygulamalar, bahis uygulamaları ve blockchain tabanlı oyunlar merkezi projelerde olduğu gibi tek bir noktaya bağımlı olmadan yatırımcılara ve kullanıcılara hizmet verebilmekte. Geliştiriciler BAND ağı üzerinde tamamen özelleştirilebilen Oracle script yapıları kurup, istedikleri API’leri istedikleri blockchain ağlarına bağlayabilmekte ve farklı parametreler oluşturabilmekte.

BAND Protocol Yorum

BAND Coin analizine ve BAND Coin grafik bilgilerine bakıldığında bunun Ağustos ayında 17 dolar ile tüm zamanların rekorunu kırdığı görülüyor. BAND Coin analiz ve BAND Coin grafik bilgileri kesinlikle bunun DeFi projelerinin yükselişi ile yükseldiğini göstermekte. BAND Protocol ağının kripto parası BAND Coin nedir sorusunun cevabı da aslında bu şekilde verilebilir.


BAND Coin, ağdaki hizmetlerden faydalanmak isteyen protokollerin ve geliştiricilerin kullandığı, devamlı olarak alıp sattığı bir kripto para birimidir.BAND Coin nedir sorusundan sonra kullanıcıların en çok merak ettiği bir diğer konu ise BAND Coin’in nereden alınabileceği oluyor.

BAND Coin Binance üzerinden yüksek likidite ve üstün güvenlik önlemleri ile satın alınabilmekte. DeFi sektörünün daha uzun bir ömre sahip olduğu göz önüne alınacak olursa, BAND Coin’in de fiyat açısından parlak bir geleceğe sahip olduğu söylenebilir.

BAND Coin Nasıl Satın Alınır?

BAND Coin Binance üzerinden aşağıdaki birkaç adımı takip ederek kolaylıkla satın alınabilir:

  • BAND satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna BAND yazın ve altta açılan BAND /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “BAND AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek BAND alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.