X

BAE Devlerinden Majid Al Futtaim ile Binance Arasında İş Birliği

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli alışveriş merkezi ve perakende holdingi Majid Al Futtaim, Web3 teknolojilerini kullanmak ve milyonlarca müşterisine fayda sağlayacak hizmetler sunmak için Binance ile iş birliğine girişti.
14:45
31 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) merkezli alışveriş merkezi ve perakende holdingi Majid Al Futtaim (MAF) ile Blockchain ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance, MAF’ın işini geleceğe hazırlamak ve milyonlarca müşteriye fayda sağlamak için Web3 teknolojilerini kullanmasına imkan sunacak bir iş birliğine imza attı.

Bir Dizi Blockchain Projesi Geliştirilecek

İş birliği ile ikili, Binance’ın pazaryerindeki NFT‘lerin listelenmesi, birden fazla platformda kripto paraların saklanması için bir dijital cüzdan altyapısının oluşturulması ve Majid Al Futtaim’in çeşitli destinasyonlarındaki ürünlerini müşterilerin sanal ortamda satın alabilmelerine izin verecek Binance Pay‘in entegrasyonu da dahil olmak üzere bir dizi Blockchain projesi üzerine çalışma yapacak.

29 alışveriş merkezi, 13 otel ve 4 adet konut sahibi ve işletmecisi olan Majid Al Futtaim’in CEO’su Alain Bejjani, Binance ile yaptıkları iş birliğine ilişkin yaptığı açıklamada, “Günümüzdeki katlanarak artan teknoloji geliştirme hızı, yalnızca tüketicilerin hem fiziksel hem de dijital dünyadaki olağanüstü müşteri deneyimlerine yönelik açgözlü iştahıyla eşleşiyor.” ifadelerini kullandı.

Binance CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng Zhao ise “Web3 teknolojilerini entegre etmek, müşterilerine markalarıyla etkileşim kurmanın yenilikçi yeni yollarına erişim sağlayacak ve yeni ödeme yolları sağlayacak” derken,  “Bunun gibi iş birlikleri sayesinde, bir sonraki dijital çağı tanımlamaya gelen yenilikçi kullanım durumlarının ortaya çıktığını göreceğiz ve Majid Al Futtaim, fiziksel ve Web3 deneyimleri arasındaki boşluğu doldurmada öncü olacak şekilde konumlandı.” eklemesini yaptı.

Binance Pay, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların ve işletmelerin kripto para kullanımı için özel işlem ücretleri ödemeden kripto para kullanmalarına olanak tanıyan, Binance uygulamasına yerleşik temassız, gözetimsiz ve güvenli kullanıcıdan kullanıcıya ağ geçididir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar