Avalanche (AVAX) ve Decentraland (MANA) Coin Geleceği Var Mı?

Kripto para yatırımcılarının favori iki altcoini Avalanche (AVAX) ve Decentraland (MANA) Coin, peki bunların geleceği var mı?
23:33
9 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Uzun vadeli sepet oluşturmak isteyen kripto para yatırımcıları geleceğine güvendikleri varlıklara yatırım yapmayı tercih ediyor. Bu durumun yatırımcılara sağladığı birçok avantaj var. Öncelikle fiyat hareketlerinde yatırımcı psikolojik olarak daha az baskı görüyor. Yani projeyi araştırıp, yapacağı işe güvenerek yatırım yapmayı tercih ettiği için kısa vadeli olumsuzluklardan daha az etkileniyor. Peki  Avalanche (AVAX) ve Decentraland (MANA) uzun vadeli sepetlere eklenmeli mi? Avalanche (AVAX) ve Decentraland (MANA) geleceği var mı?

Avalanche (AVAX) Geleceği Var Mı?

Kripto paralar arasında kendi ekosistemine sahip ve güçlü yatırımcı topluluğu olan az sayıda girişimden biridir. Emin Gün Sirer isimli Türk kurucusu sayesinde ülkemizdeki yatırımcıların da yoğun sempatisini kazandı. New York City ve Miami’de ofisleri bulunan bilgisayar bilimi, ekonomi, finans ve hukuk alanlarında birinci sınıf bir uzmanları istihdam eden AVAX oldukça güçlü bir kadro oluşturmuş.

Onlarca çalışanı bulunan AVA LABS sadece 3-4 Türk mühendis istihdam ediyor. Dünyanın birçok yerinden girişime katılan uzmanlar bulunuyor.

Yukarıdaki tabloda AVAX ile diğer ağların teknik karşılaştırmasını görüyorsunuz. Ekosistemi hızla genişliyor ve birçok yönden iyi görünüyor. Elbette karar vermek için henüz çok erken ve internet sitemizdeki kılavuzları kullanarak daha detaylı araştırma yapmanız gerekiyor.

Decentraland (MANA) Coin Geleceği Var Mı?

Bu ay 5,8 dolar ile ATH yapan MANA, artan metaverse coşkusundan fazlasıyla payını aldı. Facebook’un Meta ismiyle yeniden markalaşması onun ve diğer metaverse odaklı projelerin en büyük şansı oldu. Decentraland (MANA) 2,19 milyarlık toplam arzıyla 6,3 milyar dolar piyasa değerine sahip ve şu an en değerli 27’nci kripto para olarak yerini koruyor.

Yukarıdaki listede en yüksek varlığa sahip cüzdanların sıralamasını görüyorsunuz. İnanılmaz bir dağılım yok ve bunların bir kısmının borsa cüzdanı olduğunu düşünürsek Decentraland (MANA) Coin daha homojen bir yatırımcı kitlesine sahip. Eğer metaverse için gelecektir mottosunu sizde kabul ediyorsanız MANA istikrarlı bir büyüme ihtimaline sahip.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar