X


Gala Coin Yorumları! Gala Coin Kurucusu Kim?

Kısa süre içinde %1000 fiyat artışı yaşayan Gala Coin hakkında bilmeniz gerekenler!
22:57
9 Aralık 2021

Kasım ayının başlarında sadece 0,08 dolar olan Gala Coin haftalar içinde %1000 artış gösterdi ve 0,84 dolara kadar yükseldi. Çok kısa sürede yatırımcısına 10x kazan getiren Gala Coin hakkında bilmeniz gereken önemli detaylar bulunuyor.

Gala Coin Kimin? Gala Coin Kurucusu Kim?

Gala Games ekosisteminin ERC-20 tabanlı yerel tokeni olan GALA coin, kullanıcılar arasında bir değişim aracı olarak kullanılıyor. Axie Infinity, Alice, Star Atlas gibi blockchain tabanlı oyunlar bu yılın son çeyreğinde inanılmaz derecede ilgi gördü. Fiyatları ciddi manada arttı ve Facebook’un Meta olarak yeniden markalaşması kripto oyun ve metaverse alanlarında ciddi hype oluşturdu.

Eric Schiermeyer tarafından 2019 yılında başlatılan Gala projesi Ethereum ağında çalışıyor. En değerli 50 kripto para arasında 44’üncü sıraya oturan tokenin 3,44 milyar dolar piyasa değeri bulunuyor. Toplam arzı 35 milyar dolaylarında ve bunun 6,98 milyarı şimdilik dolaşıma sokuldu. Fiyat 0.000151 dolar ile dip yaptı ve yakın zamanda 0,84 dolar ile ATH yaptı. Yani bugüne kadar 3 sıfır attı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Zynga’nın kurucu ortağı Eric Schiermeyer tarafından başlatılan proje oldukça güçlü bir ekibe sahip. Bilmeyenler için Zynga yaklaşık 3000 çalışanı bulunan ve 2007 yılından bu yana oyun sektöründe hizmet veren köklü bir şirkettir. Türkiye’deki birçok oyun şirketini satın alarak da adını zaten fazlasıyla duyurmuştu. Hepimizin en az bir kere oynadığı FarmVille oyunu da bu şirketin eseridir ve dünya genelinde 65 milyon oyuncuya ulaşmıştır.

Gala Coin Yorumları

Geçtiğimiz ay bugünlerde alım yapan Gala yatırımcılar halen ciddi anlamda kazançlı fakat 0,8 dolarlı seviyelerde FOMO’ya kapılıp alım yapan kullanıcıların token başına 30 cent zararı bulunuyor. BTC fiyatı ciddi baskı altında ve yeniden 45.000 dolarlı seviyelere göz kırpmaya başladı. Eğer Bitcoin daha fazla düşerse Gala için de kısa vadede kayıpların devam etmesi mümkündür. Ancak güçlü ekibi ve Eric Schiermeyer gibi bir kurucusu olduğu için biraz daha şanslı olabilir.

Dört saatlik grafikte RSI nötr bölgenin altına doğru sarkıyor. Satış baskısı kendini iyiden iyiye hissettiriyor. Fiyat eğer 0,53 dolar seviyelerine çıkamazsa 0,38 dolar desteğine kadar gevşeyebilir. Bir sonraki durak ise 0,299 bölgesi olacaktır. Kısa vadede 0,47 doların altı yükselen trendin sona erdiğine yorulur.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar