reklamı kapat

Armstrong’a Göre Coinbase Beş Yıl Sonra Nerede Olacak?

Coinbase CEO’su şirketi beş yıl sonra nerede görmek istediğini açıkladı...
16:00
21 Temmuz 2019

Amerika merkezli kripto para borsası ve cüzdan servis sağlayıcısı Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, firmanın bundan beş yıl sonra yatırımla daha az benimsenme konusuyla daha fazla ilgili olacağını düşünüyor.

İnsanları Birbirine Bağlamak

Cointelegraph’ın haberine gör, 19 Temmuz gerçekleşen bir “Bana İstediğini Sor” (AMA) etkinliğinde şirketin beş yıl içindeki vizyonunu sunan Armstrong, ileride Coinbase’i yalnızca bir kripto para borsası olarak görmek istemediğini dile getirdi. Yapılan açıklamalara göre CEO, Coinbase’i kripto para benimsenmesinde önemli bir rol oynayacak evrensel bir firma olarak görüyor.

Bunun yanında Armstrong, piyasadaki insanları birbirine bağlayarak ve kripto para birimlerinin sadece yatırım amacıyla kullanılmasının önüne geçmek istiyor. Dolayısıyla CEO, Coinbase’in kripto para ekosisteminin büyümesinde ve genişlemesinde rol oynama çabası olduğunu ifade ediyor.

Bu bağlamda Armstrong, Coinbase’in sunacağı kripto kredisi, marj alım satımları ve insanların bilgilendirilmesini arttırmak için tasarladıkları eğitim programı Coinbase Earn gibi programlarda bahsetti. Coinbase bu adımlarını şu şekilde açıkladı:

Beş yıl içinde bundan daha da fazlasına sahip olacağımızı umuyorum. Beş yıl sonra piyasada önceliği kripto paralar olan binlerce şirket olacak.

“İnsanları Destekliyoruz”

Coinbase’in kripto para adaptasyonu konusunda öncü olma amacı kapsamında Armstrong, yeni ve başarılı kripto para projeleri konusunda şirketten ayrılan eski çalışanlarını desteklediklerini dile getirdi. CEO, bu amaçla şirketten ayrılan yaklaşık olarak 10 kişi olduğunu ifade etti.

Bununla beraber Armstrong insanların Coinbase’den öğrendiklerini, kripto para benimsenmesi amacıyla diğer insanlara öğretmek istediklerini ifade etti. Bu kapsamda da şirketten bu amaçlar ayrılanları olumlu karşıladıklarını dile getirdi.

Bunun yanında CEO, Amerikan başkanı Donald Trump’ın kripto paralar hakkında yaptığı olumsuz eleştirilerine cevaben geçtiğimi günlerde, “Başarının kilidi açıldı!” yorumunu yapmıştı. Konunun detaylarını bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun