X


Anlaşma Yapıldı: FTX, Formula 1 Pistinde Boy Göstermeye Hazırlanıyor

Popüler kripto para borsası FTX, Formula 1 pistinde sahne almaya hazırlanıyor.
18:30
23 Eylül 2021

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük dördüncü kripto para borsası FTX, Formula 1 takımı Mercedes AMG Petronas ile anlaştığını duyurdu. Son dönemin en popüler borsalarından FTX, Formula 1 pistinde sahne almaya hazırlanıyor.

FTX, Formula 1 Ekiplerinden Mercedes-AMG Petronas İle Anlaştı

FTX CEO’su ve kurucusu Sam Bankman-Fried, anlaşmanın her iki taraf için kazan-kazan stratejisi ile gerçekleştirildiğini kaydetti. Başarılı CEO ve girişimci, FTX’in öne plana çıkması ile daha çok gündemde yer almaya başladı. FTX borsası, mevcut dönemde en popüler kripto para borsaları arasında yer alıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Son anlaşma ile birlikte önemli açıklamalarda bulunan CEO Sam Bankman-Fried, şunları aktardı:

FTX olarak konumumuzu güçlendirmeyi sürdürülebilir kılmak adına Formula 1 Dünya şampiyonu ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyuyoruz. Toto’nun liderliği ile tüm Mercedes-AMG Petronas Formula 1 takımına teşekkür ediyorum. Yedi kez şampiyonluğun ardından FTX ile invasyondan yararlandılar. Lewis Hamilton’ın liderlik mücadelesini heyecanla takip ediyoruz.

Ortaklığın parçası olarak hem araç hem de pilotlar üzerinde FTX logosunu taşıyacak. Ayrıca FTX logosu takımın Mercedes-Benz filosunda, iletişim tesislerinde, garajda ve pist kenarındaki tüm partner logosu ekranlarında yer alacak.

Anlaşmanın Diğer Detayları

Bununla birlikte FTX, pazarlama girişimi adı altında Formula 1 ‘in küresel hayran kitlesini genişletmek adına dünya şampiyonu pilotlar Lewis Hamilton ve Valtteri Bottas ile özel çalışmalar gerçekleştirecek. FTX ve Mercedes F1, takım ortaklığının yanı sıra FTX Pay entegrasonu ve NFT koleksiyonu gibi büyük çalışmalar planlıyor.

Mercedes-AMG Petronas F1 takım patronu ve CEO’su Toto Wolff, ilgili ortaklık ile ilgili görüşlerini bildirdi:

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan FTX’i Mercedes-AMG Petronas F1 takımına davet etmekten büyük heyecan duyuyoruz. Böylesine hızlı gelişen bir endüstri, onları performans arayışımızda uyumlu bir ortak haline bürüyor. Hep birlikte, hayranlarımızla etkileşim kurmak ve birinci sınıf deneyimler sunmak adına yeni ve heyecan verici fırsatlar yaratmayı iple çekiyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar