X


Analiz Şirketinin CEO’su Uyardı: Ethereum (ETH) Yatırımcıları Bu Verilere Dikkat Etmeli

Başarılı CEO, yeni paylaştığı analiz verilerine göre Ethereum OI seviyelerini değerlendirdi.
16:57
11 Ağustos 2021

Veri analiz şirketi CryptoQuant’ın CEO’su, kripto para piyasasının hareketli günler yaşadığı bir dönem olmasına rağmen en popüler ikinci kripto para Ethereum’da düşüş bekliyor. Başarılı CEO, yeni paylaştığı analiz verilerine göre Ethereum OI seviyelerini değerlendirdi.

Deneyimli CEO’dan Önemli İfadeler

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, piyasaya daha fazla yatırımcı dahil olmasıyla Ethereum’da seyrin değişeceğine inanıyor. Medya ile paylaşılan son analitik verilerine göre Ethereum OI, bu yıl tüm zamanların en yakın seviyesine yaklaştı ve pazarın büyük bir kullanıcı akışıyla karşı karşıya kalması nedeniyle ETH fiyatının potansiyel bir geri çekileme ihtimali ile ilişkilendirildi. Ju, Ethereum fiyatının yükselişinin ardından düşmesini bekliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ki Young Ju, zincir üstü veriler incelendiğinde merkezi kripto para borsalarında ETH yatırımcılarının artan aktivitesine dikkat çekti. Ju, bir fiyat artışının ardından en popüler ikinci kripto paranın bir geri çekilme evresine gireceğini düşünüyor. Deneyimli yönetici, bu tezini yeni yatırımcıların sayısı ve faaliyetleri ortalamanın çok ötesine geçtiğinde dayandırıyor.

Ethereum OI dalgalanmalarını tüm zamanların en yüksek seviyelerinde seyrediyor. Popüler analitik firması Glassnode tarafından sağlanan veriler, Ethereum uzun vadeli yatırımların büyük bir ilgi artışına rağmen hala kısa vadeli işlemlerde açık olduğuna işaret etti.

CryptoQuant, daha önce yatırımcıları borsalardaki Bitcoin balina oranlarının %90’a ulaştığı konusunda uyarmıştı. Ki Young Ju, bu metrikteki artışın kripto balinalarından gelen satış baskısında bir artış göstergesi olarak yorumladı.

Ethereum Fiyatında Son Durum

En büyük altcoin Ethereum (ETH), 3.000 doların üzerindeki seyrine devam ediyor. ETH, mayıs ayından bu yana ilk kez 3.245 dolardan işlem görüyor.

En popüler ikinci kripto para Ethereum’un fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.329 dolardan alım satım işlemi görüyor. ETH, 7 Ağustos tarihinde 3.000 dolarlık barajı kırmış ve yukarı yönlü hareketine ivme kazandırmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar