reklamı kapat

Analistten Ethereum Fiyat Tahmini

‘Credible Crypto’ ismiyle bilinen bir analist Ethereum için fiyat tahmininde bulundu.
20:00
30 Mayıs 2019

Bitcoin’deki yükseliş sebebiyle şu sıralar altcoin’ler göz ardı ediliyor. Ancak başta Ethereum olmak üzere birçok kripto para fiyat trendiyle dikkat çekiyor. Credible Crypto isimli analist de Ethereum için fiyat tahmini yaptı: 350-400 dolar. Ancak tek bir şartla…

2019 Rekoru

Ethereum bugün sabah saatlerinde 285 doları aşarak 2019’daki rekorunu kırdı. %7’lik yükseliş Ethereum’u son 9 ayın en yüksek seviyesine çıkardı. ETH 300 doları en son Eylül 2018’de görmüştü.

Ethereum’un günlük hacmi de Ocak 2018’e kıyasla artış gösterdi. Ethereumworldnews’e göre o zamanla şimdinin farkı, ETH’lerin ICO düzenleyen şirketlerde değil perakende yatırımcılarda olması.

Peki Ethereum’un yeniden dengelenmesi için bir düzeltme gerekiyor mu? Bu konuda analist ve yatırımcı Credible Crypto’nun söyleyecekleri var:

Boğalar dikkat, ayı olma zamanı gelmiş olabilir. Burada satış yapmayacağım, elimde bulunan ve 200 doların altından topladığım ETH’lerden kısmi kazanç elde edeceğim. Eğer bu senaryo işlemezse doğrudan 350 dolar, sonrasında da 400 dolara gidiyoruz.

Bitcoin Hakimiyeti

Piyasadaki Bitcoin hakimiyeti şu sıralar %55’in üzerinde. Bu 2019 için oldukça yüksek bir değer. Ancak bazı analistler bu değerin %50’nin altına düşmesiyle altcoin sezonunun başlayabileceğine işaret ediyor. Bunlardan biri de Josh Rager:

Son üç gündür BTC dominansı düşüyor. Bu altcoin’ler için iyi. Altcoin sezonuna yakın değiliz (bunun için dominansın %50’ye düşmesi gerek), ama işlem ayarlamaları için bu iyi bir şey.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.