Analistler Ethereum’un Geleceğini Yorumladı!

Özet

  • Ethereum (ETH) 100 dolara kadar inebilir mi?
15:00
23 Kasım 2019

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), özellikle son haftalarda Bitcoin’in düşüşe geçmesi ile beraber benzer bir hareketlenme yaşadı ve 180 dolar seviyesinde tutunurken 150 dolara kadar geriledi.

Kripto para analistleri ise kısa vadede ETH’nin düşüş yaşamaya devam edeceğini ifade etmekte ve 120 dolara kadar inişin mümkün olduğunu vurgulamaktalar. Bu ay 190 doları test eden ancak bunda başarılı olamayan Ethereum, BTC’nin başlattığı satış baskısı ile belki 120 dolar altına ve 2019 yılının en düşük seviyesine gerileyebilir. The Cryptomist olarak bilinen kripto para analisti 190 doları test edip düşüşe geçilmesinden beri ETH’nin düşüş trendine girdiğini ve önümüdeki günlerde 126 dolara kadar düşüş olacağını ifade etmekte.

Ethereum Son Çeyrekte Düşüş Yaşayacak

Ethereum’un 2018 yılının Kasım ayında 83 dolara kadar gerilediğini göz önüne alacak olursak, 126 dolarlık tahmin gerçekleşebilecek bir hedef gibi gözükmekte. Başka bir popüler kripto para analisti Josh Olszewicz de Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ETH’nin özellikle çeyrek dönemlik geçişlerde ciddi düşüşler yaşadığını vurguladı ve 2019 yılının dördüncü çeyreğinin de benzer olacağının altını çizdi.

Olszewicz’in tahminine göre Ethereum yılın sonuna doğru çok daha kötü bir seviyeye, 108 dolara kadar düşebilir. Altcoin’lerin de son ayların en kötü düşüşlerinden birini yaşadığını düşünecek olursak, Ethereum yatırımcılarını yakında kötü haberlerin beklediğini söyleyebiliriz.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar