X


Analistler Bu Kripto Paranın Ralli Yapacağından Emin!

Piyasanın birçok popüler analisti bu kripto para biriminin yakın zamanda ciddi bir yükseliş kaybedeceğinden emin gibi görünüyor. 
10:09
6 Ekim 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin’in yükselişe geçmesi ile birlikte kripto para piyasasında pozitif bir havanın hakim olduğu rahatlıkla ifade edilebilir. Bunun yanında bazı analistler BTC’deki fiyat artışı ile birlikte altcoin’lerin çok daha iyi grafiklere sahip olacağını ifade ediyor. Örneğin; piyasanın popüler analistlerinden Michaël van de Poppe yaptığı açıklamalarda Cardano’nun (ADA) Bitcoin’den daha iyi performans sergileyeceğini ifade ediyor.

Cardano ve Bitcoin

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Cardano’nun Bitcoin karşısında güç kazandığını ve yeni yüksek seviyelere ulaşmak için harekete geçeceğini ifade ediyor. Analiste göre BTC/ADA işlem çiftinde dip seviyeler görüldü ve bu sebeple ADA yakın zamanda BTC karşısında yeni zirvelere imza atabilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Popüler analiste göre ADA 6.500 satoshi’ye kadar yükselme potansiyeline sahip. Buna ek olarak ADA son 12 ayda %2.100’ün üzerinden artış yaşadı ve yazının kaleme alındığı an itibari ile 2.20 dolardan işlem görüyor.

Cardano Fiyatı Neden Arttı?

Cardano’nun fiyat artışı, ağa akıllı sözleşmeleri getiren ve uzun zamandır beklenen Alonzo hard forkunun piyasaya sürülmesinden hemen önce geldi. Alonzo hardfork’u ile Cardano, Ethereum, Solana ve diğer akıllı sözleşme platformları ile rekabet edebilir hale geldi.

Bunlara ek olarak popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Benjamin Cowen Ağustos ayında yaptığı açıklamalarda, ADA’nın Bitcoin kadar iyi performans göstermesi sonucunda 4.5 dolara ve eğer BTC 150.000 doları görürse de 9 dolara ulaşacağını dile getirdi. Cowen’ın daha uzun vadeli fiyat beklentisi ise 20 dolar seviyesinde.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar