Analiste Göre Bu Altcoin, Yakın Vadede Güçlü Bir Ralli Başlatabilir!

Analist, güncel on-chain metriklerine işaret etti ve yakın vadede güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayabilecek kripto para birimine işaret etti.
09:18
26 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sosyal medyada “InvestAnswers” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, yakın tarihli bir Youtube yayınında piyasadaki son durumu değerlendirdi. Analist, güncel on-chain metriklerine de işaret etti ve yakın zamanda güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayabileceğini düşündüğü kripto para birimine dikkat çekti.

Analist, Güncel On-Chain Metriklerine İşaret Etti

Yakın tarihli bir Youtube yayınında piyasadaki son durumu değerlendiren analist, güncel on-chain metriklerine işaret etti ve Fantom (FTM) adına yükseliş beklentisini dile getirdi. Analist, günlük işlem sayılarındaki istikrarlı artışın FTM için yakın vadede yeni bir yükseliş hareketi başlayabileceğinin sinyali olabileceğini öne sürdü. Öte yandan analist, kritik fiyat seviyelerine de dikkat çekti.

Analist, yakın vadede piyasadaki yükseliş ivmesinin devam etmesi ve FTM’de 0,34 dolar direncinin aşılması durumunda FTM’nin değer artışlarına hız kazandırabileceğini ve yeniden yükseliş yönlü bir ivme yakalayabileceğini ifade etti. Analiste göre FTM, ilerleyen haftalarda 0,40 dolar seviyelerine varan bir yükseliş hareketi başlatabilir.

Kripto Para Piyasası Düşüşte

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), günün erken saatlerinde değer kayıplarına hız kazandırdı ve 21.135 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, hafta başından bu yana yönünü yeniden aşağı çevirdi. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte 1.425 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1 trilyon dolara geriledi. Öte yandan Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama 210 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar