X


Analist XRP İçin Endişe Veren Tahminini Açıkladı!

XRP nereye kadar düşecek?
16:00
29 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) yaşadığı sert yükseliş ve bir o şiddetteki düşüşten sonra, altcoin’ler de ciddi anlamda sarsılmaya ve düşüş yaşamaya başladı. Ripple’ın piyasaya sürdüğü XRP de kesinlikle 2019 yılında en çok düşüş yaşayan top 10 içerisindeki altcoin’lerden birisi oldu. Analistler XRP için kısa vadede çok fazla olumlu yorumda bulunmasada, Magic isimli kripto para analistinin tahmini bunların da ötesine geçti.

Olumsuz XRP Tahminleri Artıyor

Analist, Bitcoin’in düşüşünü baz alarak yaptığı tahmininde Bitcoin’in ‘öngördüğü gibi’ yeniden 1.000 dolar seviyesine düşmesi durumunda, XRP’nin 0,03 dolara kadar gerileyebileceğini vurguladı. Bunu söylemekten haz almadığını belirten Magic, BTC’nin 1.000 dolara düşmesi durumunda söz konusu gerilemenin kaçınılmaz olduğunu da ifade etti.

Aslında XRP için korkutucu tahminini açıklayan tek analist Magic olmadı. Sektörün tanınan isimlerinden Alex Krüger de yayınladığı en son analizinde XRP’yi temel aldı ve bunun önümüzdeki Şubat ayında 0 dolara kadar düşebileceğini ifade etti. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar