reklamı kapat

Analist: Ethereum’un 50 Dolara Düşme Şansı, 1.000 Dolara Çıkmasından Daha Yüksek!’

Ethereum (ETH) 1.000 dolara çıkabilecek mi?
19:00
12 Ekim 2019

Twitter üzerinde önde gelen kripto para analistlerinden olan Crypto AMD, toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum‘un (ETH) 1.000 dolara çıkma şansının, 50 dolara düşme şansından daha düşük olduğunu ifade etti.

Analist Ethereum’un 1.000 dolara çıkma şansının daha düşük olduğunu ifade etse de, bunun nedenini tam olarak açıklamadı. Twitter kullanıcılarından gelen sorular üzerine sebebi açıklayan analist, teknik analiz yaptığını ve genel piyasa durumuna göre bunu değerlendirdiğini ifade etti.

Ethereum bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 184 dolardan işlem görmekte ve geçtiğimiz günlerde gelen müjdeli habere rağmen ciddi bir yükseliş elde edemedi.

Ether Vadelileri Yolda

ABD’li regülatör Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu Başkanı geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte Ethereum hakkında beklenen haberi paylaştı. Başkan Tarbert, kendi görüşüne göre Ether’in bir emtia olduğunu ve bundan dolayı yakında türev ürünlerinin ABD içerisinde piyasaya sürülebileceğini vurguladı.

Bitcoin’in türev ürünleri ile ne denli yükseliş elde ettiği göz önüne alınacak olursa, Ethereum aynı haber ile en az yüzde 100 yükseliş elde edebilir. İlgili haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ethereum geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük topluluğuna sahip kripto para projesi olarak belirlendi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun