X


Agrello Coin Nasıl Alınır?

Agrello coin, dijital kimlik odaklı bir projedir.
20:18
14 Şubat 2021

Agrello (DLT), dijital kimlik ve imza odaklı, Estonya merkezli bir kripto para projesidir. Estonya merkezli bir teknoloji şirketi tarafından piyasaya sürülen Agrello’nun ürünleri ise “güçlü dijital kimlik” odaklı çalışmakta. İnsanların gerçek kimliklerini birbirine bağlamayı ve güçlü doğrulama yöntemleri kullanmayı hedefleyen Agrello, dijital kimliğin çok daha yaygın kullanımını amaçlıyor.

Özellikle şirketlerin müşteri tabanının kimlik doğrulamasını yapma ve bunları güvenle saklama alanına odaklanan Agrello, şimdiye kadar önemli birkaç projesini de hayata geçirdi. Elektronik imza konusunda da kullanışlılık ile güvenliği birleştiren Agrello’nun bir de DLT Coin isimli kripto para birimi bulunuyor.

Agrello (DLT) Nedir?

DLT Coin, bütün bu ekosistemin kripto para birimidir. Dijital kimlik onaylama veya dijital imza için kullanıcıların belirli bir miktarda DLT Coin tutması gerekiyor. Buna ek olarak ağdaki işlemlerde DLT Coin aracılığıyla yapılıyor. DLT Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 739 sırada yer alıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

0,1207 dolarlık birim fiyata sahip olan DLT Coin, 11 milyon dolarlık toplam piyasa değeri ile Binance kripto para borsasında da listelenmiş durumda. Son 24 saat içerisinde %26’lık ticari hacim artışı elde eden DLT’nin 2 milyon dolarlık hacme ulaşması ise etkileyici. DLT Coin’in toplam arzı 130 milyon olsa da an itibarıyla 96 milyon coin piyasada bulunuyor.

DLT Coin Nereden Alınır?

DLT Coin satın almak için ise Binance kripto para borsasını kullanabilirsiniz. Binance üzerinden aşağıdaki birkaç adımı takip ederek kolaylıkla satın alınabilir:

  • DLT  satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitconi’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna DLT yazın ve altta açılan DLT /BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “DLT AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek DLT alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar