ABD’li 4 Ünlü İsimden Kritik Ripple (XRP) Yorumu: Sonunda..!

Ripple (XRP) ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki dava kızışırken, ünlü isimlerden çarpıcı açıklamalar geliyor.  
16:30
3 Ekim 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ripple (XRP) ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki dava kızışırken, ünlü isimlerden çarpıcı açıklamalar geliyor.

Kazanan Taraf, Ripple Olacak!

ABD’li ünlü ekonomi yazarı Bryant McGill,  XRP’nin uzun vadede büyük iler başarabileceğini idia etti. ABD’de eknomi kitapları en çok satanlar listesine giren akademisyen, Ripple’ın dönüm noktasında olduğu bir süreçte projeye desteğini açıkladı.  NFT’ler hakkında yakın zamanda yayınlanan etkileyici kitabın yazarı Anndy Lian da  takipçilerine XRP almalarını tavsiye etmişti. Meme token’ları eleşitiren ünlü isim XRP ve ADA’nın işlev ve kullanım alanı olarak fark yarattığını dile getirmişti. “Breaking Bad” televizyon dizisinin önde gelen aktörleriden olan Daniel Moncada da Ripple’ın SEC’i davasından zaferle çıkacağını tweetledi. Bölge Mahkemesi Yargıcı Analise Torres, SEC’e kurumun eski direktörü William Hinman ile ilgili belgelerin mahkemeye sunulmasını emretti.

Bu, Ripple için önemli bir zafer. XRP, bu gelişme üzerine artış kaydetti. XRP, 200 günlük hareketli ortalamadaki direnci kırdı. Analistlere göre, XRP bu seviyein üzerinde kalabilirse,  iki yıllık düşüş eğilimi sona erebilir. 29 Eylül’de XRP, %15,45 arttı. Ancak hafta sonu boyunca, %10 değer kaybetti.

Eski ABD Kongre Adayı: Daha Fazla XRP..!

CoinMarketCap verilerine göre, XRP’nin fiyatı son 24 saatte %6,75 düşüşle an itibariyle 0,443 dolardan işlem görüyor.  Gokhshtein Media’nın kurucusu ve eski Kongre üyesi David Gokhshtein, XRP’nin son üç gündeki fiyat hareketi nedeniyle dipten alım fırsatı verdiğini  ve XRP‘ye 1000 dolar yatırmayı düşündüğünü söyledi. Gokhshtein, Ripple’ın muhtemelen SEC davasını kazanacağını thamin etti ve  bunun XRP fiyatı için önemini vurguladı. Siyasetçi ayrıca, daha fazla XRP almayı düşündüğünü de belirtti.

Ayı piyasası ve satış bakısı, XRP fiyatını tekrar olumsuz etkiledi ve 3 Ekim’de 0,43 dolarlık kilit desteği yeniden test etti. Anaistlere göre, 0,43 dolar seviyeinin korunması gerekiyor. XRP, kısa vadede,468 dolara çıkarabilir. Kripto veri platformu LunarCrush tarafından yayınlanan verilere göre, XRP‘nin üç aylık sosyal medya platformlarındaki etkinliği artıyor. 29 Eylül itibariyle XRP’ye yönelik 9.424 makale, paylaşım ve içerik yayımlanırken, altcoin 1.95 milyar sosyal etkileşim kaydetti. XRP üç aylık dönemde sosyal etkileşim metriğinde %38 artış kaydetti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Veli
    2 ay önce

    1000 dolar ben vereyim o arkadaşa da yatırım yapıyorum diye haberlere çıkmasın 🙂

    7