reklamı kapat

2019 İçin Stellar Fiyat Tahminleri

Kripto paralar için boğa piyasasının beklendiği 2019'da fiyatı en çok merak edilen kripto paralardan biri de Stellar Lumens.
20:00
17 Ocak 2019
  • Serhat AntSerhat Ant

Yeni yayımlanan bir rapora göre XLM şubat ayına kadar 0,21 dolara, yıl sonuna kadar da 0,41 dolara çıkacak. Rapora konu olan finansal teknoloji dünyasından bazı uzmanlar XLM’de boğaların hüküm süreceğini tahmin ediyor.

Investinblockchain’in haberine göre panel için bir araya gelen sektörden 6 uzman birbirinden farklı görüşler bildirdi. Bu uzman görüşlerine göz atalım.

Ben Ritchie, Digital Capital Management COO’su: 2018’de Stellar’ın “problemlere çözüm getiren kamuya açık Blockchain” olarak büyük saygı kazandığını düşünen Ritchie’nin XLM için şubat tahmini 0,14, yıl sonu tahmini 0,35 dolar.

Joetechnologist.com’dan Joseph Raczynski: Stellar için “o yıl bu yıl” görüşünü paylaşan Raczynski’nin şubat tahmini 0,13, yıl sonu tahmini 0,30 dolar.

Bitcoin core geliştiricisi Jimmy Song: Tam bir “Bitcoin maksimalisti” olarak görülen Song, Stellar için “kesinlikle hiçbir fikrinin olmadığını” ve “yalnızca tahminde bulunduğunu” kabul ediyor ve XLM’nin “muhtemelen” düşeceğini belirtiyor. Song’un hem şubat hem yıl sonu XLM tahmini 0,01 dolar.

Fiyat tahminlerinde büyük fark olduğu için raporun “nokta atışı yaptığı” veya tamamen nesnel olduğu söylenemez. Yine de bu uzmanların yaptığı bazı tespitler piyasanın genel hissiyatına dair bir ipucu veriyor ve bu uzmanların boğa tahminleri, Stellar projesinin kripto parası XLM’in bir fiyat yükselişi başlatabileceğine işaret ediyor.

Haberimizin hazırlandığı sırada XLM %0,76 düşüşle 0,106 dolardan işlem görüyor. 2,04 milyar dolarlık piyasa değeriyle kripto paralar arasında 6. sırada yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.