x

vDice 90 Dakikadan Daha Az Bir Sürede 1 Milyon Dolar Topladı


Bitkapital

Ethereum tabanlı oyun sistemi vDice, ICO’nun başlamasının hemen ardından yüksek başarı elde etti. ICO başlangıcından itibaren ilk 90 dakika içerisinde toplanan para 1 milyon doları geçti.

Fon toplama kampanyası daha öncede duyurduğumuz gibi dün (15 Kasım’da) başladı ve beklenenden daha yoğun bir ilgi ile karşılaşıldı. Yazının yayınlandığı saat itibariyle toplamda 141,000 ETHtoplandı. Bu kısa zaman içerisindeki başarıya bakıldığında bu zamana kadarki en iyi ICO performanslarından biri olduğu söylenebilir.

vDice şu anda Ethereum tabanlı çok az sayıdaki oyun platformlarından biri. Diğer benzer oyun platformlarındaki gibi vDice’da kullanıcıların kayıt yaptırmalarına veya hesap açmalarına gerek duyulmuyor. vDice’da oyun oynamak için tek yapılması gereken platformdaki cüzdana kripto para göndermek ve şansını denemek. Süper-hızlı platform olarak kendini duyuran vDice’da 15 ila 35 saniye arasında işlem yapılabiliyor.

ICO kampanyasının duyurulması ve başlamasıyla birlikte vDice, ilk kar paylaşımı yapan kripto para oyun platformu da oldu. vDice ICO’nun vSlice olarak adlandırılan token’ları, yatırımcılara oyunlardan gelir paylaşımı yapılmasını ve kar almasını sağlayacak. Ayrıca vSlice yakın gelecekte büyük takas sitelerine girerek diğer dijital para birimleriyle takas edilebilecek, ve böylece kendisine arz-talep ve getiri dengesinin oluşturacağı bir değer bulucak.

vSlice token’lar 96 milyon adet ile sınırlandırılmış ve bunların büyük bir bölümü ICO katılımcılarına dağıtılacak. Cüzdanında bu token’ları tutan yatırımcılar ise kısa zaman içerisinde oyunlardan gelen kar paylaşımını düzenli aralıklarla alacaklar.

ICO süresi boyunca yatırımcılar Ethereum karşılığında vSlice satın alabilirler. Toplanan Ethereum ise platformun geliştirilmesi için kullanılacak. Detaylı açıklamalara ve yol haritasına bu linklerden ulaşabilirsiniz: WhitepaperYol haritası

vDice ICO yatırımı ile ilgileniyorsanız bu linke göz atabilirsiniz.


Your reaction

NICE
SAD
FUNNY
OMG
WTF
WOW

Bir Cevap Yazın

vDice 90 Dakikadan Daha Az Bir Sürede 1 Milyon Dolar Topladı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video