X


Yüzde 200 Potansiyel! Metaverse Altcoin Piyasa Meydan Okudu!

Piyasalar düşerken bu metaverse altcoin yatırımcılara can suyu olabilir. Yüzde 200 ralli potansiyeli nasıl oluştu?
22:04
12 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasalarında zor günler yaşıyoruz ve her zaman korkudan bahsetmek can sıkıcı oluyor. Bugün piyasaya meydan okuyan bir metaverse altcoini ele alıyoruz. Bu altcoin piyasadaki günlükte %40’ı aşan kayıplara rağmen bugün ciddi bir toparlanma gösterdi. Buradan da %200 yükselmesi olası görünüyor. Elbette burası kripto para piyasaları ve hiçbir şeyin garantisi yok.

ApeCoin Yorum

Apecoin (APE) fiyatı gün içi seviyesinde %37,69 yükseldi. Bu ani fiyat, iki haftalık düşen kama formasyonunda kapana kısılmış yükseliş momentumunu serbest bıraktı. Bu kırılmayı sürdürerek, APE fiyatı %205 artarak 24,3 dolara yükselebilir. Apecoin (APE) fiyatı, 24$ seviyesinde düşüş eğilimi ile karşılaştıktan sonra düşen kama modelinde düşüş eğilimini sürdürüyor.

Düşen fiyatlar kontrolden çıktı ve 10 dolarlık psikolojik desteği kırdı ve sonunda 5 dolardan destek aldı. Bu destek, alttaki yükseliş tanklarını yeniden şarj etti ve düşen kanalın yükseliş kırılmasına neden oldu.

ApeCoin Yükselir Mi?

Bununla birlikte, çıkış rallisi 9 doları aşmak için mücadele ediyor ve bu da daha yüksek fiyat reddine ve yüksek bir yeniden test olasılığına yol açıyor. APE alıcıları bir yeniden testten sonra yükseliş trendini körüklemeyi başarırsa, 9 dolarlık çıkış rallisi 13,25 dolara ulaşmak için 10 dolarlık psikolojik engeli aşacak. Alternatif olarak, satıcılar kar realizesine odaklanırsa 5 dolar ve hatta daha aşağıya geri çekilme olasıdır.

Bununla birlikte, önemli EMA’lar (20, 50, 100 ve 200) arasındaki düşüş dizisi genel bir düşüş trendini yansıtıyor. Vorteks göstergesi – VI+ ve VI- eğiminin kapanması yakında bir yükseliş geçişine neden olabilir. Bu satın alma sinyali, bir model kırılması için ek bir onay verir. Olası yükselişte 9,6 ve 10,9 dolar bölgesi direnç olacak. Geri çekilmede ise 8 ve 5,2 dolar bölgesinin izlenmesi gerekiyor.

Kripto para piyasalarındaki volatilite ciddi anlamda arttı. Herhangi bir olumsuz haber APE fiyatında ciddi kayıplara yol açabilir. Bu sebepten marjin işlemler ve stopsuz spot alım çok riskinizi artıracaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar