X

Yatırım Uzmanı, Cardano ve Ethereum’da Büyük Fiyat Arttışı Bekliyor! İşte Nedeni

Küresel yatırım şirketi SkyBridge Capital CEO'su Anthony Scaramucci, Bitcoin, Ethereum ve Cardano'da inanılmaz bir artış bekliyor. İşte nedeni
17:25
8 Eylül 2021
Anthony Scaramucci, Cardano ve Ethereum'da Büyük Fiyat Arttışı Bekliyor, İşte Nedeni

New York merkezli küresel yatırım şirketi SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) yıl sonuna kadar 100.000 dolar hedefine başarıyla ulaşacağına inanıyor. Ayrıca Cardano‘nun yerel kripto para birimi ADA ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin de yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

Scaramucci, Bitcoin’de 100.000 Dolara Hala İnanıyor

Scaramucci, yakın tarihli bir Squawk Box şovuna konuk oldu ve Bitcoin‘deki son fiyat hareketini değerlendirdi. CEO, sunucu Andrew Ross Sorkin’e Bitcoin’in sadece iki saat içinde yaklaşık 5,500 dolar düştüğünde büyük düşüşünü nasıl ele aldığını anlattı.

Varlık yönetim fonu başkanı, Bitcoin’in El Salvador‘un yasal bir ihale ilan edip 400 BTC‘yi satın aldığı haberi üzerine muhtemelen hızla yükselişine devam edeceğine inanıyor. Yine de, o zaman piyasada çok fazla kaldıraç olduğunu ve son kırk sekiz saat içinde her şeyin havaya uçtuğunu söyledi. Bu nedenle, amiral gemisi kripto keskin bir şekilde düştü.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ancak Scaramucci, Bitcoin ve temellerine olan talebin iyileşmeye devam ettiğinden emin olduğunu belirtti. Özellikle, BTC hakkında neredeyse her gün ortaya çıkan birçok olumlu haberden (yeni cüzdanlar, ağda daha yüksek aktivite, SEC tarafından yüksek Bitcoin vadeli ETF onayı şansı, vb.) bahsetti.

Ek olarak Scaramucci, Bitcoin fiyatının dün akşam saatlerinde 34.000 dolar seviyesinin altına düşmesine rağmen, hala Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşabileceğine inandığının da altını çizdi.

ETH ve ADA İle İlgili Olumlu Beklentiler

Scaramucci ayrıca şu anda kripto alanında birçok harika şeyin gerçekleştiğinden bahsetti. Özellikle, giderek daha fazla dapp başlatılıyor. Bu nedenle, Algo, Cardano ve Ethereum gibi kripto para birimleri yükselmeye devam edecek, çünkü bu varlıklar için şu anda ve uzun vadede pek çok kullanım durumu mevcut.

Ethereum (ETH) dün akşam yaşanan düşüşle birlikte 3.000 dolar seviyesine kadar gerilese de an itibarıyla 3.421 dolar bandında alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Cardano fiyatına bakıldığında da benzer durum burada da göze çarpıyor.  Piyasa değeri bakımından en büyük 3. kripto para birimi dün akşam itibarıyla 2.04 doları gördü. Piyasadaki sert düşüşün ardından çoğu kripto para birimi gibi Cardano‘da toparlanmaya çalışıyor. İçeriğin hazırlandığı an itibarıyla ADA, son 24 saatte %8.70’lik bir artış gösterdi ve 2.42 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar