reklamı kapat

XRP (Ripple) Fiyatını Harekete Geçirecek Gelişme Görüldü!

XRP ağındaki bu gelişme fiyatı arttırabilir.
13:10
25 Ağustos 2020

Kripto para sektörünün en eski projelerinden birisi olan ve arkasındaki Ripple’ın 10 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştığı XRP, hala tam olarak yatırımcıların istediği konuma ulaşamadı. Yatırımcılar özellikle 2017 yılında 3 doların üstüne çıkan XRP’den yine benzer bir performans beklese de bekleyiş hala devam ediyor.

XRP Cüzdanlarında Önemli Hareketlilik

Kripto para araştırma firması Santiment verilerine göre ise XRP’nin son haftalarda durgun olan fiyatı çok yakında yeniden harekete geçebilir. Bilindiği üzere kripto para piyasası geleneksel piyasalara göre oldukça yeni ve toplam piyasa değeri açısından da geride. Bu da yeni yatırımcıların sektöre gelmesi ile beraber fiyatların artış elde etmesini kolaylaştırmakta.

Santiment araştırmasına göre XRP şu an için yükseliş odaklı ayrışma gösteren nadir altcoin’lerden birisi. XRP’nin günlük cüzdan adres sayısında önemli bir artış görülmesi, uzmanların yükseliş odaklı XRP yorumlarını da arttırmalarını sağladı.

Günlük aktif cüzdan adresi sayısının 24 Ağustos tarihinde 9.499’a çıktığı ve son dönemin rekorunu kırdığı görülüyor. XRP‘nin tarihi rekoru ise 13 Şubat tarihinde elde edilen 70.944 aktif cüzdan olarak bilinmekte. Yine de piyasanın genel düşüş yaşadığı anlarda XRP cüzdanlarının böyle bir hareketlilik yaşaması kesinlikle fiyat açısından pozitif.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  • Ahmet
    3 hafta önce

    Sakın almayın arkadaşlar. Yüksekten satmak için keriz arıyorlar

    0