reklamı kapat

Binance’in Yeni Listelemesi Büyük İlgi Çekti!

Binance yeni bir listeleme daha duyurdu.
15:11
25 Ağustos 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, son haftalarda neredeyse her gün yeni bir kripto para birimi listeledi ve bu furyasını devam ettirmekte kararlı gibi gözüküyor. Bundan iki gün önce IDEX kripto para projesini listelediğini açıklayan Binance şimdi de başka bir DeFi bağlantılı proje için müjdeyi verdi.

Binance’in bugün müjdelediği projenin sosyal medyada yarattığı etki ise diğerlerinden biraz daha farklı oldu. Bu projenin listelenmesinin birçok kişi tarafından bekleniyor olması, sosyal medyadaki etkinin böylesine fazla olmasının temel sebebi olabilir.

Binance RSR’yi Listeledi

Binance tarafından yayınlanan gönderide Reserve Rights (RSR) projesinin listelendiği ve bunun RSR/BTC, RSR/BNB ve RSR/BUSD işlem çiftleri ile bugünden itibaren alınıp satılabileceği vurgulandı. Binance bu listeleme için hiçbir ücret alınmadığını da açıklarken listelemenin tamamen topluluk talebi doğrultusunda yapıldığını ima etti.

24 Ağustos tarihinde paylştığımız “Binance’in Listeleyebileceği 5 Proje” yazımızda da RSR’ye dikkat çekmiştik ve tahmin edildiği gibi Binance bu projeyi listeledi. Belki de Binance ilerleyen günlerde bu yazıda sözü edilen UMA, BZX AKRO ve Gnosis kripto para birimlerini de listeleyerek ciddi bir talep yaratabilir.

Binance’in listeleme tweet’inden de RSR projesinin borsaya dahil edilmesinin ne kadar fazla ilgi çektiği görülüyor ve bu durumun bir benzeri yukarıdaki projeler için de geçerli olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.