X

DENT Coin Nedir?

Dent (DENT), Ethereum platformunda çalışan bir kripto para token’ıdır.
12:23
25 Ağustos 2020

Dent (DENT), Ethereum platformunda çalışan bir kripto para token’ıdır. DENT, “eSIM dijital SIM kartları, mobil veri paketleri, konuşma dakikaları ve kontör yüklemeleri gibi telekomünikasyon varlıklarının satın alınması ve satılması için tasarlanan küresel bir piyasa” olarak tanımlanabilir.

Dent Nedir?

DENT Wireless, günümüzün en önemli ürünlerinden birini yani mobil veri ve bant genişliği kavramlarını, özgürleştirme ve demokratikleştirme misyonuna sahip bir şirkettir. Dent, telekomünikasyon ürünlerinin Blockchain aracılığı ile satılmasına ve satın alınmasına izin veriyor. Yani Dent ile bir sim kart online olarak Blockchain aracılığı ile satın alınabiliyor.

Bunların yanında DENT token’ları, mobil verilerin satın alınması ve satılması için evrensel para birimidir. Kullanıcılar AT&T, Verizon, Movistar, Telcel ve daha fazlası gibi dünyanın en büyük operatörlerinden veri satın almak için DENT’leri kullanabiliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Platformun açıklamalarına göre günümüzde mobil veri erişimi, birçok insan için su veya elektrik kadar değerli. İnternet erişimi olmadığında ise insanlar bir şeyleri kaçırmaktan korkuyorlar. Ancak mobil verilere ve bant genişliğine erişim her ülkede sadece birkaç şirket tarafından kontrol ediliyor. Mobil operatörler arzı kısıtlıyor ve fiyatları yüksek tutuyor. Dolayısıyla Dent’in açıklamalarına göre operatörler çok kazanırken kullanıcılar hem istedikleri hizmeti alamıyor hem de çok fazla ödeme yapıyor.

Bu noktada Dent, mobil verileri ve bant genişliğini özgürleştirmek istiyor. Dolayısıyla  DENT piyasası, mobil veri için küresel bir platform olmayı ve ödemeleri küreselleştirmeyi hedefliyor.

DENT coin’in, platforma güç veren varlık olduğu ifade ediliyor. DENT piyasası, Ethereum Akıllı Sözleşmelerini yönetiyor ve sistemi etkin bir şekilde Blockchain tabanlı bir işlem platformu haline getiriyor. Kitle satışı, katılımcıların piyasada kullanılmadan önce düşük bir başlangıç ​​fiyatı ile DENT satın almalarına olanak tanıyor.

DENT Coin Yorum

DENT Coin haberlerine bakıldığında yatırımcıların uzun vadede DENT’ten umutlu olduğu görülüyor. Yatırımcılara göre en az 5 yıl gibi bir süre sonra DENT kazandıracak bir coin olarak nitelendiriliyor. Ancak DENT’in düşük fiyatı sebebiyle bazı yatırımcıların da oldukça temkinli olduğu göze çarpıyor.

Bunların yanı sıra DENT coin Binance’in de en düşük fiyatlı kripto paraları arasında yer alıyor.

DENT Coin Geleceği

Platformun açıklamalarına göre Dent coin’in geleceğinde; DENT piyasasının geliri, spread ve komisyonlar yoluyla işlem ücretlerinden gelecek. Bu işlemler için DENT Token’ı oluşturuldu ve platformun amacı, mobil operatörlere, tüketicilere, işletmelere ve diğer piyasa katılımcılarına yeni açık dünyada mobil veri ihtiyaçlarını rekabet etmek ve çalıştırmak için kolay araçlar sağlamak.

Dent coin grafikleri incelendiğinde ise yazının yayına hazırlandığı sırada 0,00028 dolardan işlem gören DENT coin’in düşüş eğilimi çizdiği görülüyor. Dent coin analizlerin bakılacak olursa da DENT’in 13 Mart 2020’de 0,000070 dolar ile dibi gördüğü ve 9 Ocak 2018’de 0,1113 dolar ile rekor seviyeyi gördüğü ifade ediliyor.

DENT Coin Nasıl Alınır?

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para alım satım platformu olan Binance’ten DENT token’ı güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar