X

Winklevoss Kardeşlerden Yeni Bir Uygulama

Winklevoss kardeşler yeni bir uygulamayı ve yatırım aracını başlattıklarını duyurdu.
09:00
12 Aralık 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasının tanındık isimlerinden Winklevoss kardeşler son düşüşlerin ardından attıkları adımlarla kullanıcılara moral veriyor. Kripto para işlem platformu Gemini’ye hayat veren Tyler ve Cameron Winklevoss şimdi de mobil bir kripto para işlem uygulaması başlatıyor. 11 Aralık Salı günü yapılan açıklamayla duyurulan bu uygulamanın yeni bir yatırım aracı bulunuyor.

Yayımladıkları bir blog gönderisiyle uygulamayı kullanıcılarına duyuran Winklevoss kardeşler kripto para piyasasındaki kış mevsiminde faal olacaklarını bildiriyor. İkilinin yayımladığı gönderide yeni çıkacak uygulamaya ilişkin detaylara yer verilmiş. Yeni uygulamanın kullanıcılara kripto para alma satma ve varlıkları gerçek zamanlı olarak izleme gibi özellikler sunacağı ifade ediliyor. Ayrıca yeni uygulama Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve ZCash gibi kripto paraların geçmiş tüm fiyatlarına ve bu fiyatlara ilişkin çeşitli verilere de erişim sağlıyor.

Uygulamanın sunduğu işlevler arasında “yinelenen satın alma” özelliği de bulunuyor. Yeni uygulamanın en çok dikkat çeken özelliğiyse henüz başlatılan bir yatırım aracı. “The Cryptoverse” olarak anılan yeni yatırım aracına kripto paralar için ortak bir sepet olacağı gözüyle bakılıyor. Bu araç kullanıcıların tek bir emirle bu kriptoları satın alabilmesini mümkün hale getirecek.

Bloomberg ile yaptıkları bir röportaj esnasında piyasanın geleceğine yönelik yorumlarda bulunan Winklevoss kardeşler son düşüşlere aldırmadan geleceğe umutla bakıyor. Tyler “kış mevsiminde tamamıyla görevde” olacaklarını belirtirken Cameron “bu durumun kendilerine inovasyon için zaman vereceğini” savunuyor.

Kripto para piyasasındaki son gelişmeleri de değerlendiren kardeşler ekosistemin gelişimi için var güçleriyle çalışıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar