Winklevoss Kardeşler “Kripto 2019” Hakkında Ne Düşünüyor?

Cameron ve Tyler Winklevoss'ı öyle görünüyor ki "kripto kış" pek etkilemedi.
18:00
13 Aralık 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Winkevoss kardeşler ayı piyasasına ve “kripto kışa” rağmen çalışmaya devam ediyor ve piyasaya dair umudunu koruyor. İkizler 2019’da Asya’ya açılmayı planlıyor.

Kripto kış sürerken birçok perakende yatırımcı piyasaya veda ediyor. Ancak Winklevoss’lar piyasada hala daha büyük fırsatların olduğuna inanıyor.

Gemini kripto para borsasını işleten ve bu yıl Gemini Dollar (GUSD) isimli stablecoin’i piyasaya süren kardeşler 2019’u iple çekiyor ve yeni yılda Asya’ya açılma planları yapıyor.

New York merkezli Gemini borsası yeni bir uygulamayla yatırımcıları tekrar piyasaya kazandırmayı amaçlıyor. Mobil uygulama, borsada kripto para işlemleri yapmayı kolaylaştıracak.

Bloomberg’e röportaj veren ikizlerden Tyler:

Kışın tamamen evdeyiz.

Cameron:

Şirketin içinde faaliyetlere devam edecek, arınacak ve bir nevi soluklanacak vakti bulduk.

Gemini’nin 2019’daki amaçları

Gemini önümüzdeki yıl yeni uygulamasıyla daha fazla kullanıcıya erişmek istiyor. Bunun yanı sıra, bazı uzmanlar tarafından boğa piyasasına dönüşü hızlandıracağına inanılan kurumsal yatırımları iple çekiyor.

Şirket kurumsal yatırımcılara koruma hizmeti sunuyor ve NASDAQ’ın piyasa gözetim teknolojisini kullanıyor. İkizler borsa olarak bazı aktivitelerinin “kurum-dostu” bir hava yarattığının farkında. Cameron:

Aldığımız kararların birçoğu, daha çok kurumlara bağlı olduğumuz izlenimini vermiş olabilir. Gerçek şu ki, kapsamlı bir kullanıcı tabanına sahibiz. Ve perakende hikayesi henüz yeni başlıyor.

Gemini aynı zamanda, Huobi ve Bitfinex gibi dünyanın en büyük kripto para borsalarından bazılarının bulunduğu Asya piyasasına genişlemeyi planlıyor. Borsa halihazırda ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Güney Kore, Singapur ve Hong Kong’ta hizmet veriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar