X


Uzman İsimden Dikkat Çeken Açıklama! ” Kripto Piyasasında “Saçma” Bir Artış Bekliyorum”

Real Vision ve Global Macro Investor'ın kurucusu, kripto para piyasasında önümüzdeki günlerde "saçma" bir artış beklediğini belirtti.
11:59
28 Eylül 2021
Uzman İsimden Dikkat Çeken Açıklama! " Kripto Piyasasında "Saçma" Bir Artış Bekliyorum"

Kripto para birimleri son zamanlarda dalgalı fiyat hareketleri sergilemesine rağmen Real Vision ve Global Macro Investor’ın kurucusu ve ekonomist Raoul Pal, önümüzdeki aylarda kripto piyasaları için “saçma” bir fiyat artışı beklediğini belirtti.

Raoul Pal Piyasada Büyük Artış Bekliyor

Yeni bir Real Vision Finance videosunda piyasa hakkında açıklamalarda bulunan Raoul Pal, devam eden kripto para piyasası düzeltmesinin yakında sona ereceğine işaret eden büyük resme baktığını söyledi.

“Ağın benimsenmesinin makro zeminine karşı hiçbir şey değişmeyecek. Ağ benimsemenin çok güçlü olduğu bir döngü noktasındayız. Ben bunda bir değişiklik görmüyorum. Yani gerçekten, neredeyiz ve bu düzeltme ne zaman bitiyor, eğer tahminlerim doğruysa, önümüzdeki iki üç gün içinde düzeltmenin biteceğini düşünüyorum. Ve sonra haklıysam, hızlandırılmış hareketler görmeye başlayacağız.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yatırım Tezini Açıkladı

Ek olarak Eski Goldman Sachs yöneticisi, Ethereum Bitcoin çifti (ETH/BTC) önemli bir seviyeyi geri kazandığında teyit edileceğini söylediği kripto para piyasasına yönelik yatırım tezini de açıkladı;

“Tezim, Ekim, Kasım ve Aralık’ın gülünç olduğuna dayanıyor. Bunun için çok fazla grafik kullanıyorum. Diğer bazı protokollere ve tokenlerin Ethereum ve Bitcoin’e karşı performans gösterdiğine bakmaya başladım çünkü risk eğrisinde daha fazlasını görmeliyiz. Bu yüzden zaman içinde Ethereum/Bitcoin’in kesiştiğini görmeliyiz. Bence bu neredeyse 0,08’e BTC ulaştı ve tekrar 0.07’e BTC düştü. Bence 0.08 [BTC] geçtikten sonra, bu, genellikle ödüllendirici aşama olan tüm bu kripto pazarında bir sonraki aşamanın sinyali olacak.”

Pal ayrıca, beklenen fiyat ivmesinden önce daha fazla pozisyon almak için mevcut düzeltmeyi kullandığını söylüyor.

“Geçtiğimiz hafta ve bu haftanın başlarında dipten alımlar yaptım ve piyasaya yatıracak param kalmadı, o kadar.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar