X

Uzman İsim Açıkladı: Bu 3 Altcoin Büyük Artış Yaşayacak!

Popüler kripto analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe yaptığı açıklamalarda, büyük artış beklediği 3 kripto parayı takipçileri ile paylaştı. 
11:45
10 Ağustos 2021

Kripto para birimlerinde yükselişler devam ederken analistler de artış bekledikleri kripto paraları paylaşmaya devam ediyor. Popüler kripto analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe yaptığı son açıklamalarda, çok büyük artış beklediği 3 kripto parayı takipçileri ile paylaştı.

Fetch.ai Artacak

Yeni yapılan açıklamalarda Van de Poppe, merkezi olmayan makine öğrenme ağı Fetch.ai’nin (FET) Bitcoin karşısında güç topladığın dile getirdi. “Fetch’in hareket etmeye devam etme şansı nedir ve ne kadar ileri gidebiliriz?” sorusunu yanıtlayan analist, yükseliş ihtimalinin çok fazla olduğunu ifade ediyor.

Analiste göre FET grafiklerinde şu anda bir boğa bayramı oluşumu bulunuyor. Bu noktada şu an bulunulan seviyelerin FET için kritik seviyeler olduğunu da belirten Van de Poppe, Bitcoin karşısında artışın devam etmesi halinde FET/USD paritesinde de yükselişlerin çok yakında yaşanacağını düşündüğünü ifade ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analiste göre FET güncel fiyatlar üzerinden %210 artış yaşayabilir. Dolayısıyla Van de Pope, FET’in önümüzdeki günlerde 1,24 dolara kadar ulaşmasını bekliyor.

Celer Network ve Swipe

Analistin takipte olduğu diğer kripto para birimleri ise Celer Network (CELR) ve Swipe (SXP). Bir ölçeklendirme platformu Celer Network’ün kripto para birimi CELR’in de Bitcoin karşısında yükseliş sinyalleri verdiğini ifade eden analist, şu an bulunulan seviyelerin iyi bir alım fırsatı olduğunu dile getiriyor.

Ancak analist şu anda CELR’da bir fiyat sıkışması yaşandığını ve bu sebeple fiyatların takip edilmesi gerektiğinin de altını çiziyor.

Buna ek olarak Van de Poppe, ödeme ağı Swipe’ın yerel token’ı olan SXP’nin de BTC karşısında yükseliş yaşayacağını düşünüyor. Bu noktada bir direnç ile karşı karşıya olduğumuzu dile getiren analist, direncin kırılması ile SXP’de ralli yaşanacağını düşünüyor.

Ayrıca analiste göre SXP’de direncin kırılması yeni bir rekor seviyenin görülmesini de sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar