X


Uzman Analist Michael van de Poppe Değerlendirdi: “Mevcut Dönem Harika Bir Fırsat”

Kripto para piyasasının dahi çocuğu Michael van de Poppe, 2013 ila 2021 yılları arasındaki piyasa akışını gösteren bir grafik paylaştı.
18:10
22 Eylül 2021

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, mevcut kripto para piyasası dönemini harika bir fırsat olarak tanımladı. Eylül ayının düşüş eğilimi üzerindeki tartışmalar sürerken yorumları Bitcoin‘in asla öngörüldüğü üzere 100.000 dolara ulaşamayacağı yönündeydi. Tarihsel verilere göre yılın bu zamanları paniğin sahneye çıktığı dönem olarak kaydedildi.

Uzman Analistin Görüşleri

Kripto para piyasasının dahi çocuğu Michael van de Poppe, 2013 ila 2021 yılları arasındaki piyasa akışını gösteren bir grafik paylaştı. Grafiğin dikkat çeken tarafı ise Eylül ayı oldu. Eylül ayı için oğunlukla kırmızıyla vurgulanan grafikte Bitcoin fiyatı Ekim ayı için iyileşme belirtileri gösteriyor. Ortalama olarak Ekim ayını yeşil grafikle kapatan Bitcoin, bakalım bu sene nasıl bir fiyat sekansı izleyecek.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan şubat ayı bu yılın en başarılı dönemi olarak kayıtlarda yer aldı. Bazı yatırımcılar pozitif sinyallerin yıl sonuna kadar süreceği görüşündeydi ancak nisan ayının kızıla bürünmesiyle bu öngörü yerle bir edilmişti.

Piyasa analistleri yatırımcılar adına bu döneminde harika bir fırsat olduğunu belirtiyor. Kripto para piyasasına yeni katılan yatırımcılar ise mevcut durumda kararsız gözüküyor. Yeni katılımcılar için bu öngörülemeyen koşullar nedeniyle satış dönemi olarak değerlendirilebilir.

Bitcoin Kritik Bölgede İşlem Görüyor

Lider kripto para birimi Bitcoin, benimsenme oranlarını günbegün artırıyor. CMC verilerine göre kripto para piyasasının amiral gemisi 42.000 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bununla birlikte kripto para piyasasında görülen oynaklık endişe kaynağı olarak problemlerin merkezine koyuluyor. Finansal düzenleyicilerin de baskılarıyla korkuyu tetiklediği bu dönemde uzmanların önerisi sakinlik ve kararlılıktır.

Bitcoin‘in 39.000 dolar bandına gerilemesi yatırımcıların korkuya sürüklenmesine yol açsa da liderin kısa sürede tırmanması ile ayı piyasasını reddetmesi güven aşıladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar