f Ünlü Yatırımcı Patlayacak Altcoin Arayanlar İçin Favorisini Paylaştı! Tam Yüzde 2551! › COINTURK

Ünlü Yatırımcı Patlayacak Altcoin Arayanlar İçin Favorisini Paylaştı! Tam Yüzde 2551!

Özet

  • Ünlü kripto yatırımcısı Chris Burniske, önde gelen altcoin'lerden Solana'da (SOL) büyük bir çıkış öngörüyor.

  • Burniske'nin tahminine göre, Solana kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesinin ikiye katına çıkarak 520 dolara ulaşabilir.

  • Solana şu anki fiyatıyla bu tahminin gerçekleşmesi için yaklaşık yüzde 2 bin 551 oranında değer kazanması gerekiyor.

  • Piyasaya etkisi: Nötr
11:33
9 Eylül 2023

2022’de kripto para piyasasının dibe vuracağını öncesinde haber vermesiyle tanınan ve yakından takip edilen ünlü kripto para yatırımcısı Chris Burniske, altcoin kralı Ethereum‘da (ETH) büyük bir çıkış beklediğini açıkladı.

SOL’da Yüzde 2551’lik Yükseliş Öngörüsü

Solana‘ya (SOL) 75 bin dolar yatırım yaptığını açıklayan isimsiz bir yatırımcıya seslenen Chris Burniske, kişisel X hesabından bu yatırımın 2 milyon dolara dönüşebileceğini söyledi. Placeholder Capital’in kurucusu ve ARK Invest’in eski kripto başkanı Burniske’nin tahmini, Solana’nın Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 260 dolar ikiye katlayarak uç fiyat noktalarına ulaşabileceği varsayımına dayanıyor.

Burniske, yaptığı yorumda “SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyesinin en az 2 katına çıkacağını varsayıyorum ki bunun muhtemel olduğunu düşünüyorum, ancak her zaman yanılabilirim.” dedi.

Solana bu yazının hazırlandığı sırada son 24 saatte kaydettiği yüzde 1,48 düşüşle 19,49 dolardan işlem görüyor. Güncel fiyatlarla SOL’un Burniske’nin öngördüğü 520 dolarlık fiyata ulaşması için yaklaşık yüzde 2 bin 551 oranında değer kazanması gerekiyor.

Solana İçin “Küllerinden Doğuyor” Yorumu

Burniske, bu ayın başında Solana’nın bir sonraki piyasa rallisi sırasında Ethereum‘dan daha iyi performans göstereceği öngörüsünde bulunmuştu. Ünlü kripto para yatırımcısına göre önde gelen akıllı sözleşme platformu piyasa değerine göre 10’ncu en büyük kripto paraya avantaj sağlayan çeşitli faktörlere sahip:

Sessizce yapılan yeni ürün lansmanları, yükseltilmiş işlevsellik, daha düşük işlem ücretleri ve daha fazla verim… Burada abartı yok. Küllerinden doğan yeni bir ürün döngüsünün tüm işaretlerinin olduğu görülüyor.

Kripto para yatırımcısı ayrıca kısa süre önce Solana’nın yanı sıra Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un 2023’te yeni dip seviyelere vurma ihtimallerinin düşük olduğu ve uzun vadeli yükseliş trendlerinin önümüzdeki iki yıl boyunca devam edeceği yönünde görüş bildirmişti.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI